Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok: összeköltözésnél ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok: összeköltözésnél ti hogyan oldottátok meg az olyan dolgok, szokások, egyebek elvégzését amit szégyelltetek a párotok előtt?

Figyelt kérdés

nem olyasmire gondolok mint nagy dolgok elvégzése a wc-n, mert az evidens, emberek vagyunk

hanem amit tényleg szégyellsz bevallani neki

pl bajuszgyanta/szőkítés - (ki hogy szokta láthatatlanná tenni a nem kívánt pihéket az arcon ha sötétebb hajú és látszik) vagy akármi más, ami tényleg nagyon személyes, intim, ciki


2011. dec. 11. 20:19
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

hat nem is tudom,nalam egy kicsit tabu dolog,h mikor megyek wcre! neki nem gond,siman bejelenti,h akkor most o neki dolga van :D

en koltoztem az o csaladjahoz,uh nekem kellett alkalmazkodnom! nem vagyok szegyenlos es barmikor tudok barmirol beszelgetni,de az osszekoltozes elso idoszakaban nem tudok fesztelenul beszelni arrol,h mikor megyek wcre vagy epp,h mennyire menstrualok,persze idovel ez valtozni fog,feloldodom en is :D

az o csaladja este 8kor mar megy aludni,en akkor megyek el furodni es a dolgomat vegezni,beallt erre a szervezetem,mert ilyenkor vagyok a legnyugodtabb! :D

2011. dec. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Egy kolesz szobában lakunk, elég korán "összeköltöztünk". Ha wc-re megyek, akkor közlöm, hogy "mindjárt jövök", ha pisilni megyek, akkor azt mondom, hogy elmentem pisilni vagy szintén "mindjárt jövök". Ha ő megy wc-re akkor "elfut wc-re." Nyáron olyan koleszban laktunk, ami eredetileg csak lány kolesz, így nem volt külön fiú lány wc. Én kimentem pisikakilni, ő meg éppen fel volt fázva, hát nem bírta ki és jött ő is, amíg én bent voltam. Az igaz, hogy megismertem a járását és még levegőt se nagyon mertem venni, nehogy rájöjjön, hogy még ott vagyok.:D De később rákérdeztem, tényleg ő volt-e.. :) Szóval hallottam pisilni de ettől még ugyanúgy szeretem. Hallottam már alvás közben pukizni.. Ő is hallott engem.. És még mindig szeret... Sajnos, ha olyat eszem, akkor akár 5 percenként is pukizok, de nem büdit... Ezért nem rohangászok a wc-re, mert azt hinné megőrültem. :) Láttam már tüszős mandulagyulladással fetrengeni, véres szájjal, mert vérzett a foga. És mégis szeretem.

Nálunk a szőrtelenítés (intim) kicsit extrém, mert sokáig féltem a borotvától, így magamnak krémmel csináltam mindig. Aztán szűkösebb idők jöttek, nem volt pénz krémre.. Tudta, hogy a borotvától félek, magamnak akkor se fogom megcsinálni vele, ha az életem múlik rajta. Viszont zavart, felajánlotta, hogy szívesen megcsinálja nekem. Pár alkalommal meg is csinálta. Megkérdezte én megcsinálnám-e neki.. Hát megcsináltam. Azóta egymásnak csináljuk. :) Kivéve, ha siet valahova, akkor csak gyorsan leszedi magának, mert hát ő rutinosabb a saját testén. :) Ettől ne m hinném amúgy, hogy undorítóak lennénk.. Csupán semmi titkunk nincs egymás előtt ilyen téren.

Mindig együtt zuhanyozunk,legtöbbször akkor is, ha nekem megvan. Simán kicserélem előtte a betétemet, de ezen változtatni fogok, mert kicsit kellemetlenül érzem magam ez miatt. Hát szóval nálunk ez a történet. :)

2011. dec. 12. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem költöznék össze olyan emberrel, aki előtt szégyellnék bármit is...soha nem vállalnám fel, hogy feszengjek a saját otthonomban (otthonunkban).

23N

2011. dec. 12. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

olyan emberrel kell összeköltözni, aki előtt semmit nem érzel cikinek.


én simán gyantázom a bajszom, néha pukkantunk egymás előtt. számomra jó érzés, hogy ilyen bizalmas a viszony köztünk.


láttuk már egymást nagy betegen is, ápoltuk a másikat. innentől nincs olyan dolog, ami új lenne.


nem is értem miért kéne szégyellni bármit is.

2011. dec. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
jó olvasni az ilyen válaszokat:)
2011. dec. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

ja, am nekem is

én úgy vagyok vele h félek az összeköltözéstől, mert ha ezek a kis "szégyellnivaló" dolgok mind2nk részéről megszűnnek azzal olyan érzésem lesz mintha egy nyugdíjas házaspár volnánk

félek h megszűnik a varázs és "túl emberinek" látom majd és ő is engem

nem szeretném "lelőni a varázst"

ez nagyon szánalmasan hangzik?

2011. dec. 12. 20:45
 27/28 anonim ***** válasza:

nem,nem hangzik szanalmasan,de attol meg nem lesztek nyugdijas hazaspar,ha pukiztok egymas elott!

az elozo kapcsolatombana,mikor egyutt eltunk,inkabb mokas volt,amikor elrepultek a galambok,elvicceltuk az egeszet!

most uj kapcsolatban elek,egyutt is elunk mar lassan 1,5 honapja es ma amikor setaltattuk a kutyat ,o pukizott egyet,de elvicceltuk ezt is :D


nem kell semmi rosszra gondolnod,ettol nem fog teged kevesbe szeretni!

szerinted a hiresegek vagy a topmodellek nem jarnak wcre ,nincs hasmenesuk es nem marad taknyos az orruk,ha betegek :D

2011. dec. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Amíg ilyesmit szégyellsz, addig ne költözz az illetővel össze
2012. júl. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!