Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Erre ti mit tudtok mondani?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciana kérdése:

Erre ti mit tudtok mondani? (2 fiú vs 1 lány :'D)

Figyelt kérdés

Már majdnem egy éve beleszerettem egy lányba (elég hirtelen jött nekem is), és azóta se vagyok képes máshoz közeledni. Nyár végén búcsút mondtam neki, bár nem is jártunk igazán, de még mindig néha beszélünk. (Néha fura célzásokat tesz, amiket nem tudok hova tenni pl. Hiszen az ő viselkedése miatt vetettem véget az egésznek.)

Azóta viszont két fiú is szeretne tőlem valamit, és bár bírom őket, de nem nagyon tudom hova tenni a szeretetüket. Nem tudom viszonozni, semmilyenképpen, és ez nagyon bántó számomra is. Lehet még mindig reménykedek valamiben a lány iránt? O.o


2011. dec. 12. 17:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Érettségizz le, menj el arra a fősulira és mehet a koleszos hancúrparti.

Addig meg jók lesznek a fiúk is xD De csak 2 fiú vs 1 lány felállásban! :D



21F

2011. dec. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Ájron ***** válasza:
ha érdekel a szak, amire ő ment, kövesd. ha nem akkor ne. Még hosszú az élet, és jól kell megválasztani minek tanulsz. Azt még meg lehet játszani, hogy ugyanabba a városba mész fősulira, mint ő, csak más szakra.
2011. dec. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Egészségügyire ment, én meg gazdaságira megyek nagy valószínűséggel :'D De gondolkodtam rajta amúgy, hogy keresek arra fele egy iskolát ~

Meglepődne asszem xD

Orgiában nem veszek részt, annyira nem durva a helyzet XD

De örülök a válaszoknak ^^

Valószínűleg idő kell még, hogy kialakuljon a válasz ... vagy mi. Majd lesz valami. :3

2011. dec. 13. 07:08
 14/14 anonim ***** válasza:

ÓóÓóÓóóÓóÓ nehogy feladd a gazdaságit az egyészségügyire!!! :D:D:D Ekkora hibát el ne kövess! :D


21F

2011. dec. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!