Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitás után újra összejöttün...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitás után újra összejöttünk, együtt éltek vele és azóta a párom folyamatosan minden nézeteltérésnél azzal érvel, én jöttem vissza hozzá, én engedjek, én ezért nézzek el mindent. Ez normális? Ez meddig folytatódik? 24/F

Figyelt kérdés
olyanokra gondolok, hogy én hanyagoljam a barátaim, én adjam meg mindenhova a jelszavam, ha telefonál hogy menjek ebédelni, akkor hagyjam a munkát, csapot papot ugorjak hozzá azonnal, telefonba aztmondja jössz jössz nem nem... mert ha nem ugrok akkor azt mondja leszarom őt, mindenre az az érv én jöttem vissza és én bizonyítsak, stb... normális dolog ez hogy a másik meg kb a kisujját se mozdítja?
2011. dec. 13. 08:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ehhez a játszmához is két ember kell. Például ne ugorj, ha rád parancsol, megmondhatod, hogy most elfoglalt vagy, majd hívod, ha ráérsz, és némítsd le a telefont. Ha őrjöng, nézd levegőnek. A legrosszabb esetben ő szakít, és nem lesz oka téged vádolni, hogy elhagytad.
2013. júl. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nyilvánvalóan elmebeteg. Sürgősen lépj le tőle, amíg teheted, amíg nem láncol magához egy gyerekkel.

62/N

2014. ápr. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Hát ezeket olvasva,még 17 évesen is megáll az eszem! Kb 2 hete hagytam el barátnőmet hasonló dolgok miatt,ő is hozzám vágta ezeket. De ő roszabb volt,azért szakított velem mert miattam cseszegették meg titokban jártunk mert félig roma vagyok a szülei meg fajgyűlölők.. És azt mondta,már nem tud miattam hazudni stb stb. Én mindíg is éreztem,hogy ő lesz az aki majd ennek a boldogságomnak véget vet. Mert ő fogja majd az egésznek a vesztét okozni. Szóval vissza kanyarodva a te problémádra: Szerintem hagyd ott,tudom nehéz lenne. De mi van akkor ha nála egy tényleg százszor jobbat kaphatsz meg? Ha most ilyen veled később mi lesz? Bezárt mint egy tulajdon tárgyat a páncélszekrénybe? Abban nincs semmi ha más nőre nézel,vagy köszönsz,beszélsz.. Nem értem a női logikát...
2017. márc. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az anyja picsáját, azt. Mi a faxomat képzel magáról.
2021. dec. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!