Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől ribanc lennék?

Figyelt kérdés
Ha olyan srácra hajtanék, akinek kapcsolata van? De egyébként bejövök neki, és nekem azelött megtetszett, mielött tudtam volna a barátnőről.
2011. dec. 14. 14:39
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

hát nem kacsingatott de egyértelműen kimutatta..

nem én vagyok a kapcsolatuk szakértője, de szerintem szokványos, legalábbis így láttam.

2011. dec. 14. 15:02
 12/19 anonim ***** válasza:
Tiszteletben kéne tartanod h van bnője (először azt Írtam véletlen h van pasija)
2011. dec. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Az. De hajts rá nyugodtan. De ezt ne feledd: ha te megteheted, akkor más is.
2011. dec. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
55%

És mi van ha a pasi a ribanc? :///


Ha ő simán bevállalná a barátnője mellett? Ennek a lánynak meg nincs kapcsolata, és urambocsá, nem ő lenne a főbűnös (sztem) ha ebből lenne vmi...


De persze mindig a lányokat kell leribancozni... :/

2011. dec. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Ettől még nem vagy ribanc. Szerintem ha a srác hajlik afelé, hogy inkább veled legyen arról nem csak te tehetsz egyedül.


Igazából a másik lánnyal kicseszés csak. Gondold magad az Ő helyébe, hogy neked, hogy esne...


Szerintem keress egy másik, nem foglalt fiút!

2011. dec. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
15:59 ajánlanám a 14:43-es válaszom. A srác se lenne különb, de a kérdező se. Nem mondta senki se, hogy a fiú hibátlan lenne, ha belemenne. A kérdezőnek kellene visszafognia magát.
2011. dec. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy ribi! Qrj vele nyugodtan!
2011. dec. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ki nem szarja le, hogy mikor tudtad meg? Van és kész.
2011. dec. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ki nem szarja le, hogy van bnője? De most komolyan. Ha az eredetit jobban szereti marad annál. Ha nem, akkor nem.
2011. dec. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!