Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Volt már olyan pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Volt már olyan pasitok, akinek egyszerűen imádtátok a külsejét, beleszerelmesedtetek abba, ahogy kinézett? Vagy vágytok egy ilyen pasira, hogy ezt érezhessétek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 15. 16:29
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
De azért még megvárod mig egy perverz éjszaka után ágyba hozza a kávét. :))
2011. dec. 15. 16:48
 12/23 anonim ***** válasza:

Nem, az szamóca :DDD

Amúgy csak vicc volt, nem szexelek olyanokkal, akik belülről nem tetszenek.

Van ez a tipikus "megszólalásig jól néz ki" kategória :D

2011. dec. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 szamóca.. ***** válasza:

én se szexelek s.ggfejekkel, de kávét azért hozhatnak hogy hasznára váljanak a társadalomnak ha már buták :D

nahát ma milyen gonosz vagyok

2011. dec. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Én nem feltétlenül butaságra gondolok, de az is beletartozik.

Nálam kizáró ok, ha az illető tróger, ha képtelen szépen, választékosan beszélni (és ezt nem az izgulásra értem, hanem a hiányos szókincsre, ami valahol műveletlenség), kizáró ok a kábítószerfogyasztás, az agresszív stílus, valamint az is, ha nem szereti az állatokat.

2011. dec. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
48%
Minden lány csak így tud beleszeretni vkibe.
2011. dec. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
És miktől tartjátok a szexi psit butának, amiért már nem feküdnétek le vele?
2011. dec. 15. 16:56
 17/23 anonim ***** válasza:
Ja és bár van amelyiktől ugyan a kávét elfogadnám, de a többségüknek inkább a fejére borítanám :D
2011. dec. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

A butaság egy külön kategória. Fogalmazzuk meg úgy, hogy van, aki agresszívan buta (sajnos ismerek ilyet,borzalmas), ő a saját hülyeségét erőlteti másokra, de közben olyan hülyeségek,hogy az leírhatatlan.

Meg van, aki egyszerűen nem fogja a dolgokat, ilyet is ismerek, kedvelem is,semmi bajom vele, tényleg, de nem tudnék vele kapcsolatban élni.

Nem akarok bunkó módon mondatokat idézni tőlük, tekintve, hogy tényleg barátomnak tekintem az illetőt,de szerintem mindenki látott már ilyet.

2011. dec. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
velem most pont ez történt!! nagyon durva! ilyet kb általános iskolába éreztem utoljára... új munkahelyre jöttem dolgozni és itt megláttam egy olyan srácot... hogy csak na! olyan kisugárzása van,h besz..ás! meg nagy szexi fogai!:D amúgy nem tudom megmagyarázni, hogy miért tetszik, de nagyon bejön! van benne valami.. volt már több pasival dolgom és nem vagyok az a szégyenlős kislány, de ő úgy zavarba tud hozni..úgy viselkedek, mint egy idióta! ja és megtudtam, hogy valószínűleg van barátnője.:(
2011. dec. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

kicsit bepofátlankodok ide férfiként..:P

no, ilyen nálunk is van pasiknál, sőt...egycsapásra szerelmesek tudunk lenni...;) SOkszor elég ha csak hátulról vizsgáljuk...:D

Aztán jön sokszor a hidegzuhany, arca pfejjj okádék...XD


vagy, ha az nem, arc szép, akkor barátja van..:S

és megint zsákutca..:S


De barátnőm is "szerelembe" esik sokszor flörtölget mikor velem van akkor is!!!!! :S, de énis ...tőlem nemnézi el jószemmel, de neki szabad...pffff

neszeneked demokrácia..XD

2011. dec. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!