Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Volt már olyan pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Volt már olyan pasitok, akinek egyszerűen imádtátok a külsejét, beleszerelmesedtetek abba, ahogy kinézett? Vagy vágytok egy ilyen pasira, hogy ezt érezhessétek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 15. 16:29
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
64%

Mostani párommal pont így voltam-vagyok :D Megláttam és azonnal szerelmes lettem :D aztán egy kis idő után erőt vettem magamon, hogy nem érdekel mit képzel majd rólam és elhívtam randira XD meglepődtem mert azonnal belement, pedig azt hittem elutasít... :D telefonszám csere, msn megvolt, 2 hetet beszélgettünk így. Kiderült, hogy nagyon jól kijövünk, már első randin összejöttünk, nem bírtunk egymástól elszakadni, levenni egymásról a szemünket, még sétálva is ölelgettük egymást :D azóta is tökéletes a kapcsolatunk 1,5 éve :) még mindig azt hiszem, hogy álmodok :)


én:22/L ő: 25/F

2011. dec. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

12-15 21:35


Ölelés... ez a szó... ismét felkavar.


Na de kérdésre válaszolva, igaz fiúként pofátlankodom ide, de bizony hallottam én már nem egy lány ismerősömtől, hogy ez meg az a pasi mennyire cuki, pusztán csak első látás után simán belezúgtak, szóval van ez náluk is, hiába mondják, hogy nincs. A lányok amúgy is mást mondanak, mert maguk sem tudják mit is akarnak igazából. :D

2011. dec. 19. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Igen.A barátom ilyen.A szexuális kisugárzása az egeket rengeti és érzelmi téren pedig nagyon édes és megmelengeti a szivemet,olyankor amikor mosolyog szinte belebujnék,komolyan olyan kis édes,de ha kijön belőle az "állat"..fuu tudnék mit mesélni ...:P
2012. dec. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!