Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért támadják állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért támadják állandóan azokat a párokat, akik közt nagy a korkülönbség?

Figyelt kérdés
Rendszeres fórumozóként gyakran feltűnik, hogy akár témába sem illően, de szidva vannak az ilyen párok, mert biztosan a fiatal barátnő csak pénzért van idősebb férfival. Persze látok én is olyan esetet, ahol a műcica a 60 körüli pasijával vásárolgat, az elég egyértelmű. De pont ma láttam egy nagyon helyes párt, bár biztosan volt köztük vagy 15 év a férfi javára. Teljesen átlagos kinézetűek, semmi mű, megcsinált rajtuk, bár látni lehetett, hogy jólöltözöttek, de a fiatal lány nyúlt a férfi keze után, és látni lehetett, hogy valóban szeretik egymást.
2011. dec. 15. 21:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
69%
Mert lelkiszegény bunkók:)
2011. dec. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
45%

Hülyeség, hogy a normálisakat nem támadják.

Én is rengeteg mocskot kapok.

Mondjuk engem épp nem izgatnak ezek.

Sajnálom őket, mert hatalmas lelkem van, pedig nem érdemlik meg.

2011. dec. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
80%
Támadnak ezek mindenkit. A korkülönbséges párokat, a sokgyerekes nőket, a gyerektelen nőket, az abortuszra késtülőket, a becsúszott gyereket bevállalni készülőket, a diplomásokat, a gazdagokat... csak úgy mondom, hogy 9 évvel idősebb vagyok a férjemnél, hatodik éve boldog házasságban, ezért engem is jól le kell pontozni:
2011. dec. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
28%
Nevetséges, amikor egy pár két tagja között 20 év korkülönbség van. Mert olyan, mintha az illető az anyjával/apjával dugna.
2011. dec. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
63%
10-12 év feletti korkülönbség szerintem is legalább furcsa, és gyakran a férfi a kapuzárási pánikos apukákból kerül ki. Nem szidja itt senki, én ilyet nem is olvastam, csak hátrányosnak,elhibázottlépésnek tartja, ami legtöbbször igaz is.
2011. dec. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
32%

Azért, mert egy házasság normális esetben nem pár hónapra/évre kéne hogy szóljon, hanem egy életre. Ilyen időtávnál azonban gondolj bele abba, hogy pl. 15 év korkülönbségnél 40 éves nő + 55 éve faszi. Ugye, hogy nem is hangzik olyan jól? :) Kicsit távlatokban is lehetne gondolkodni.


A gyerekvállalásról már ne is beszéljünk. Vegyünk egy tipikus esetet: 30 éves nő + 45 éves pasi. Gyereket vállalnak, hiszen a nők manapság ilyen korban szülnek. A poronty 15 éves lesz, az apa 60. Lehet, hogy meg sem éli a gyereke szalagavatóját. Egy kölköt fel is kell nevelni, nem elég megcsinálni. ÉRTED?

2011. dec. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
96%

Én nem szoktam támadni őket, de egyébként sem a párokat ítélem el, hanem az idősebb pasit, mert tapasztalatom szerint nagy részük 1) szerencsétlen, aki semmit nem ért el az életben, emiatt olyat keres, aki még őnála is kevesebbre vitte, de a saját korosztályában nem talál ilyet, 2) gazdag pasi, aki megveszi a fiatal csajt, akinek onnantól kuss a neve. A lány meg a legtöbb ilyen esetben apa nélkül nőtt fel és pótlékot keres. (Hangsúlyozom, hogy NEM mindet tartom ilyennek, hallottam boldog kapcsolatról, ami nagy korkülönbséggel jól működik. Ezek csak a saját tapasztalataim.)


Meg valahol a kettős mérce is idegesítő, engem volt, hogy visszautasított a másfél hónappal (!) fiatalabb fiú, hogy "ő nem tudna idősebb lánnyal járni", de én meg vegyem bóknak a 45 évesek közeledését, akik meg vannak sértődve, hogy nem találom vonzónak a negyvenes pasikat... hát kösz.


31/L

2011. dec. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!