Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem figyelnek fel rám a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem figyelnek fel rám a pasik?

Figyelt kérdés
Az összes osztálytársamnak van vagy volt már barátja, pedig ők nem a legkedvesebbek! Nehogy azt mondjátok, hogy ráérek még, mert nekem kell egy támasz!Egy férfi, hogy érezzem hogy szeret valaki! Teljesen magam alatt vagyok már! Nem vagyok se csúnya, se bunkó, se hülye....kérlek segítsetek :( 14/L
2011. dec. 16. 14:48
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
neked abszolút nincs szükséged férfire,férfi 20-25 éves tekinthető és persze az annál idősebbek,mivel sok kis tini azt hiszi ez a trend hogy pasiznak azért érzed azt hogy neked is ezt kell tenned,kislány vagy még,még a párkapcsolat is korai,barátnőzz foglald el magad,pasizni 2 év múlva is ráér sőt később is,kislányként ne fiúban keress támaszt,nem maradsz le semmiről
2011. dec. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Kössz, hogy te is hozzászóltál, de tudnod kell hogy én is ellene vagyok a korai pasizásnak, csak már barátaim sincsenek és ....hát egy szerető FIÚ (bocs nem 20-25 évesekre gondoltam) nekem olyan lenne mint a barátok pótlása.... ^_^
2011. dec. 16. 15:30
 13/22 anonim ***** válasza:
Ha nem buknak rád a pasik = csúnya vagy (lehet anyucinak nem ez a véleménye de ő elfogult) a pasik a visszajelzés a kinézetedre.
2011. dec. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
HAHAHA de nagy a képed, amúgy meg mindenki azt mondja hogy milyen szép vagyok ... de ha olyan felületes vagy hogy csak a kinézet számít, akkor csak sajnálni tudom azt aki szóba áll veled... és remélem soha nem lesz senkid!
2011. dec. 16. 15:36
 15/22 LadyLee ***** válasza:
16 éves koromig nem volt pasim. Bár igényem sem volt rá. Gyerek vagy még, nyugi, nem fogsz semmiről se lemaradni.
2011. dec. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy egyáltalán nem vagy nyitott az itteni válaszokra és nem fontolod meg. Ezt az éretlenségednek tudom be de gondolkozz el egyesével a kommenteken és ne támadj vissza egyből mint ahogy a példa is mutatja.

Van magadról egy felállított képed. Addig eljutottál, hogy valami nem kóser veled de nem tudod mi az és a saját kis felállított képedet nem akarod magadban rombolni ezért a megoldás egyhamar nem lesz meg.

2011. dec. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

én is így vagyok vele..de aztmondom lesz majd egyszer..

14L

2011. dec. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
gyerek vagy még ne aggódj eljön annak is az ideje, inkább barátokat szerezzél
2011. dec. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Minden kis disznó szukának is azt mondják hogy szép, a legocsmányabb tengerimalac fejű lányoknak is (népi udvariasságból) lökik hogy szép, szép, szép, milyen szép vagy! Nyugi ez semmit nem jelent.
2011. dec. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
ha férfire van szügséged, akkor a perverz férfiak fognak csak veled foglalkozni.ha fiura, az meg nem lesz a támaszod, de hát ha anyira kell valaki, fiuzhatsz,csak feltűnöbbé kell válnod.de szerintem nem éri meg,de te tudod...
2011. dec. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!