Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasik miért panaszkodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért panaszkodnak folyton, hogy a lányoknak csak a külső számít és miért nincs barátnőjük?

Figyelt kérdés
Nem éretm miért csinálják ezt. Beláthatnák, hogy magukhoz hasonló, de legalábbis hasonló gondolkodásmódú barátnőt kell keresniük. Ennyi lenne a dolgok titika. Hisz nézzen körbe mindenki, aki párt akart és komolyan gondolta van mindenkinek, mert a megfelelőnél próbálkoztak. Nem az a fontos, hogy szerinte ki a legszexibb, hanem hogy ha maga mellé képzeli mennyire illenének össze. Szerintetek ezt a pasik miért nem tudják megérteni és eszerint élni?
2011. dec. 17. 18:33
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
93%

Hogy lenne már az?

Az egyik bnőm azt mondja az egyik srácra, hogy milyen helyes, szerintem meg csúnya. Én azt mondom vkire, hogy szexi, ő azt mondja neki nem jön be.

Ízlések és pofonok.

A nők pont annyira válogatnak csak, mint a férfiak.

2011. dec. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
16%
19:35 akkor miért van az, hogy én minden csaj szerint csúnya vagyok?Na ezt mivel magyarázod?Soha senkinek nem tetszettem.Értem mit mondasz, de ez nem így van, akkor nem lenne ennyi magányos férfi, 90%-uk egyedülálló.
2011. dec. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

Ugyanannyi magányos férfi van, mint nő.

Talán azért nem tetszel senkinek, mert árasztod magadból a pesszimizmust? Vagy nem is a kinézeteddel van gond, hanem a jellemeddel/viselkedéseddel/természeteddel?

Én ismertem olyan srácot, aki az általam ismert lányok 99%-a szerint csúnya volt, mégis volt nem egy barátnője, ráadásul kifejezetten szép barátnői voltak.

2011. dec. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

19:43 hogyan árasztanám magamból?

Mosolygós vagyok és itt még ugye nem is beszéltem velük akkor honnan tudnák milyen vagyok...hagyjuk már, külsőleg senkinek nem tetszettem soha, ez olyan tény ami ellent mond a szubjektív elméletednek.

2011. dec. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
53%
Akkor higgy amit akarsz. Könyveld el magad rondának, és akkor tényleg biztos soha nem csajod. Ennyi.
2011. dec. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Miért még is mit kéne hinnem?Neked könnyű, bárhová mész rádmásznak.
2011. dec. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Nem azért, de ha nem is könyveli akkor se lesz csaja, ha a csajok mást keresnek. Azoknál a lányoknál van esélye csak akiknél igen is a belső számít és a külső csak másodlagos vagy nem is számít. Hiába hozná le a csillagot, ha más is lehozza neki és még szebb is.
2011. dec. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
65%

Hogyne. Rám másznak:D

Azt hiszed én olyan k.urva jó csaj vagyok? Hát nem.

Elég élesen él bennem az, mikor suliban állandóan csesztettek a kinézetem miatt. Mikor megállt egy srác mellettem és annyit mondott: "de ronda vagy b.meg".

Amikor minden barátnőmre tapadtak a pasik, engem meg a büdös életben egyeletlen egy darab pasi nem szólított le. Soha. Mikor az egyik csaj azt mondta, hogy majd a hegyesorrú magassarkújával fogja elvenni a szüzességem, mert engem biztos nem dug meg senki.

A legnagyobb "elismerés" amit kaptam kb. az volt, hogy vmi pi.csarészeg cigány utánam kiabált az utcán.


És? Kénytelen voltam a jellememmel/természetemmel megnyerni vkit. És sikerült. Méghozzá a számomra tökéletes pasit.


Ugyanígy működik ám ez a lányoknál is.

2011. dec. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

:D


De hogy kerülne sor hogy megismerjen ha már az elején kijelenti, hogy külsőre nem jövök be neki?

2011. dec. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

Sokat kell beszélgetni. Tudod a mostani barátom először nagyon nem jött be. Pontosabban egy gondom volt vele. Nem tetszenek a mackós pasik. Egyszerűen nem jönnek be.

Neki pedig bizony van túlsúlya, nem is kevés. Egy ideig teljsen úgy voltam vele, hogy "biztos nem tudnék hozzá vonzódni szexuálisan".

Aztán ahogy beszéltünk és beszéltünk és beszéltünk annyira beleszerettem a természetébe, hogy már nem érdekelt.

Most pedig már több, mint 3 éve imádom az összes hurkájával együtt. És a szexszel sincs gond:D

2011. dec. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!