Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasik miért panaszkodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért panaszkodnak folyton, hogy a lányoknak csak a külső számít és miért nincs barátnőjük?

Figyelt kérdés
Nem éretm miért csinálják ezt. Beláthatnák, hogy magukhoz hasonló, de legalábbis hasonló gondolkodásmódú barátnőt kell keresniük. Ennyi lenne a dolgok titika. Hisz nézzen körbe mindenki, aki párt akart és komolyan gondolta van mindenkinek, mert a megfelelőnél próbálkoztak. Nem az a fontos, hogy szerinte ki a legszexibb, hanem hogy ha maga mellé képzeli mennyire illenének össze. Szerintetek ezt a pasik miért nem tudják megérteni és eszerint élni?
2011. dec. 17. 18:33
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
És a belső megszépít igaz?:) De amikor ezt mondom akkor kinevetnek, mert a külső megfog belső megtart igazságukkal jönnek....
2011. dec. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Nyilván nem mindenki olyan, mint én.

És nyilván mindenkinek van olyan, amit már nem tud megszépíteni a belső. Biztos lenne olyan testi hiba, amin már én sem tudnám túltenni magam.

De tudod, mindenki más. Valakinek már az is kizáró ok, ha kicsit túlsúlyos a párja. Vkit meg az sem zavar, ha nincs meg a lét lába.

Igaza van a kérdezőnek, olyan embert kell találni, akivel összepasszoltok.

Te úgy gondolod, hogy a belső megszépít. Nyilván nem lennél el egy olyan lánnyal, aki szerint a külső fontosabb. Mert az alapvető gondolkodásmódotok eltér.

Neked olyan lány kell, aki hozzád hasonlóan gondolkodik, akinek fontosabb a belső. Nem azt mondom, hogy egyszerű párt találni, de azért nem lehetetlen:P

2011. dec. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
kemény racionális gondolkodás. ezzel csak az a baj, hogy az embernek vannak érzelmei így nem képes a racionális döntéshozatalra.
2011. dec. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Nekem az egyetlen kizáró ok a kövérség én sem vagyok az. Pedig ismerek nem egy nagyon rendes pasit akik mackósabbak kövérkék, de egyszerűen képtelen vagyok hozzájuk szexuálisan vonzódni :S tehát én is csak azt mondhatom, hogy mindenkinek más szép. Húgommal nagyon más az ízlésünk pasik terén, mindig összeveszünk azon kinek ki tetszik. Nekem a hosszabb hajú világfájdalmas pasik míg neki elsődleges szempont, hogy a fiú meg tudja nevettetni :P Különbözőek vagyunk és szerintem valahol mindenkinek meg van a hozzá illő párja.
2011. dec. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Ennyi rakás szerencsétlenséget, komolyan már, ti nevezitek magatokat férfinak?!

Képzelem, hogy hányszor próbálkoztatok, szerintem a legelső elutasításnál rohantatok bőgni!


Kövér disznó vagyok, hátha így felfogjátok a mondanivalóm, rohad a bőröm (gyógyíthatatlan, nem fertőző betegség) és ELFOGADTAM, hogy nem kellhetek akárkinek! Annyi kikosarazást kaptam az életemben, hogy ihajj, vadidegen pasik, lányok ugattak be, hogy zsírdisznó, undorító állat, dögöljek meg, (depressziós voltam, magamba zuhantam, de aztán feldolgoztam, mert értelme nem volt) és mégis lett párom, más nők szerint okádék (mackós, hosszú hajú, kecskeszakáll), de nekem meg vonzó és beindít!

A férfiaknak is ugyanúgy fontos a külső, és az alapján ítélnek, döntenek és ez így NORMÁLIS!

Nagyon ritka az olyan szerelem, amikor alaposabban megismered a másikat, és utána zúgsz bele, akármennyire taszított előtte.

Megnézném, hogy akik itt sírnak mindennap, azok összejönnének-e velem, csak azért, mert normális vagyok, vicces, kedves, aranyos, satöbbi, érdekelné-e őket, hogy ki is vagyok belülről, ha mellette meg a belüket is kihánynák, annyira taszítom őket, mint nő!

Képmutató, álszent bagázs! Vizet prédikáltok!

2011. dec. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Én azt nem tudom miért ilyenek a nők mint például előttem lévő:S Igaz olyan nő nincs amelyik nem beképzelt, de akkor isXD Ez már a plafon. A nagy női szakértői megmondják a frankót^^ az csak úgy van ahogy ők mondjákXD :D
2011. dec. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!