Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is egyetértetek azzal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is egyetértetek azzal, hogy egy lánynak sokkal kisebb az esélye egyedül maradni, mint egy fiúnak?

Figyelt kérdés
Én most ezen nem siránkozok meg ilyenek, csak külső szemlélőként így látom. Férfiből sokkal több szűz van 20 felett (legalábbis ahogy eddig olvasgattam pl. itt) és sokkal több fiú marad egyedül sokkal tovább, ha nincs előnyös külseje. Egy lány ha nem annyira ronda hogy rá se lehet nézni akkor biztos hogy fog magának találni valakit, de fiúnál erre kevesebb az esély, sokat kell próbálkoznia.
2011. dec. 18. 23:08
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%

# 14!

A kérdező a kérdés kifejtését azzal indítja, hogy nem siránkozik. Pedig részben azt teszi.

Másrészt pedig a párkapcsolati sikertelenséget a szüzességgel.

Egy nem reprezentatív minta alapján állít fel téves teóriákat és erre vár megerősítést.

Vannak olyan lány barátaim, akikről el nem hinnétek, hogy egyedül vannak.

2011. dec. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
71%

"Másrészt pedig a párkapcsolati sikertelenséget a szüzességgel."


Ennek a mondatnak hol az állítmánya?

2011. dec. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%

OFF

Az első mondatban megtalálhatod. Csendben megjegyzem, hogy a hiányos mondat a magyar nyelvben kb. a mondatok 33%-ára jellemző. Nem fogok most itt nyelvészkedni. Azzal sem fogok foglalkozni, hogy a kommentjeid helyesírási hibáira felhívom a figyelmedet. Nagyon sok apró hiba van bennük.

Én ezeket látom. Te nem. (A fenébe! Már megint egy hiányos mondat! :))

2011. dec. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:
Ha siránkoznék azt írtam volna, hogy elegem van hogy ez így van, b*szódjanak meg a lányok, stb... de nem. Engem érdekel hogy ti mit gondoltok erről, de nem bánt és nem háborít fel ha ez így is van. Ennyi.
2011. dec. 19. 14:52
 25/41 A kérdező kommentje:
Amúgy ha a többség úgy állítja, hogy szerintük nem így van, akkor rendben van, elfogadom, tévedtem.
2011. dec. 19. 14:53
 26/41 anonim ***** válasza:
25%
14-eske :) Több nő van mint férfi (52-48 arányban) De így is levezethető az állítás :D
2011. dec. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
85%
17:32 De az a +4% főleg öregasszonyokból áll, mert a nők tovább élnek :)
2011. dec. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
57%

""Másrészt pedig a párkapcsolati sikertelenséget a szüzességgel."


Ennek a mondatnak hol az állítmánya?"


"Az első mondatban megtalálhatod."


Az első mondatban?? Hát én már jó pár perce nézegetem, még mindig nem értem:


"A kérdező a kérdés kifejtését azzal indítja, hogy nem siránkozik."


Melyik állítmányra gondolsz? Az "indítja"? Vagy a "nem siránkozik"? De akárhogy is nézem, egyik se illeszkedik az idézett mondatodhoz. Másrészt pedig a párkapcsolati sikertelenséget a szüzességgel MICSODA? Keveri? Vonja párhuzamba? Azonosítja? Ezek közül valamelyik már illeszkedik a mondat logikájába, de az első mondatod nem tartalmaz ehhez hasonló szót. Bocsánat a kötözködésért, de az azért elég durva, hogy valaki értelmetlenséget ír, utólag meg még képes "megmagyarázni" is... Nagyon jól tudom, hogy vannak hiányos mondatok, de itt valahogy ez nem működik.


Hibákat meg ritkán ejtek, de azért megmutathatod, milyen hibákba tudsz belekötni, amiket én írtam. Ha offolásnak tartod, megírhatod priviben is, de szerintem fontos, h a többiek megértsék a mondatodat, mert szerintem nem vagyok egyedül.

2011. dec. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%

"Ti is egyetértetek azzal, hogy egy lánynak sokkal kisebb az esélye egyedül maradni, mint egy fiúnak?" -ez a kerdes


Ember gondolkozz, ha kb ugyanannyi lany van mint fiu akkor ha egyszerre mindenkinek 1 partnere van (hosszutavon altalaban igaz is), akkor hany fiu es hany lany marad egyedul? Hat ugyanannyi:D


Az mas kerdes, hogy atvarialtatok a kerdest a szuzessegre. Na ott mar igaz a felteves. Szerintem is messze tobb szuz fiu van pont azert, mert az a fiu aki nemszuz altalaban tobb lanyt donget meg, tehat az ABCDs jol leirta csak kicsit tulzott, de azert erzodik a kulonbseg.


A masik nagyon fontos dolog amit senki sem emlitett az az, hogy a fiukat meg azis hatraltatja, hogy eletkoruk rovidebb, viszont kesobb is vesztik el a szuzesseget mint a lanyok. Amerikai statisztitkak szerint a fiuk akar 4-5 evvel kesobb mint a lanyok (atlagban), bar meg1szer mondom ez csak a szuzessegre vonatkozik, a kerdesre a valaszt mar az elejen leirtam.

2011. dec. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
58%

"Ember gondolkozz, ha kb ugyanannyi lany van mint fiu akkor ha egyszerre mindenkinek 1 partnere van (hosszutavon altalaban igaz is), akkor hany fiu es hany lany marad egyedul? Hat ugyanannyi:D"


De nem, rosszul vezeted le a dolgot. :) Itt nem az a kérdés, hogy JELEN pillanatban hány fiú és lány marad egyedül, hanem az ADDIGI ÉLETÉBEN VETT összes partnerének a számát kell tekintetbe venni! Ebből már láthatod, hogy ugyanaz az algoritmus működik itt is mint a szüzesség kérdésében. Jelen pillanatban mindig kb. ugyanannyi fiúnak nincs párja, mint ahány lánynak (ez teljesen igaz), de a múltjukat is tekintve simán lehetséges, hogy sokkal kevesebb fiúnak volt barátnője, mint ahány lánynak barátja. Mert valószínűleg ha egy fiúnak volt btnője, akkor sok barátnője is volt, viszont a lányoknak többnyire csak 1-2 partnerük volt addigi életük során. A különbség tehát az, hogy a JELEN pillanatot vizsgálod, vagy az egész ADDIGI életüket.

2011. dec. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!