Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is egyetértetek azzal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is egyetértetek azzal, hogy egy lánynak sokkal kisebb az esélye egyedül maradni, mint egy fiúnak?

Figyelt kérdés
Én most ezen nem siránkozok meg ilyenek, csak külső szemlélőként így látom. Férfiből sokkal több szűz van 20 felett (legalábbis ahogy eddig olvasgattam pl. itt) és sokkal több fiú marad egyedül sokkal tovább, ha nincs előnyös külseje. Egy lány ha nem annyira ronda hogy rá se lehet nézni akkor biztos hogy fog magának találni valakit, de fiúnál erre kevesebb az esély, sokat kell próbálkoznia.
2011. dec. 18. 23:08
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
0%
Jelenleg se ugyanannyi fiúnak van párja, mint lánynak. Ha egy fiú nagyon jól néz ki, akkor lehet egyszerre több csaja is, még akár úgy is, h tudnak egymásról. Ugye jobb egy tortát megosztani másokkal, mint megenni egy kalap szart egyedül...
2011. dec. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:

# 30/31 -as


Hat igen ebben igazad van, de en hosszutavon vizsgaltam, hogy vegul hany ember hazasodik ossze, mert a kerdes az egyedul maradasra vonatkozott es en hosszutavra szamoltam ki. De amit mondtal az sajnos igaz, viszont attol ,hogy az atlagos ferfiaknak kevesebbszer van csajuk, mint az atlagos csajoknak pasijuk, attol mi meg nem maradunk vegleg egyedul, max joval tobb idot toltunk maganyosan, tehat szarabb 1 fokkal azert nekunk persze, de a statisztika szerint vegul csak celba erunk valahogy...:D

2011. dec. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 napietus ***** válasza:
100%

31-es, ennyi erővel egy nőnek is lehet több pasija. nekem is lehetne 12 is, ha akarnám, még sokat tennem sem kéne érte, tehát nem olyan lehetetlen a dolog :D


de ezek szélsőséges esetek mindkét nemnél, nem jellemző. olyan nőt meg én nem ismerek, aki hosszú távon hajlandó lenne osztozkodni egy kanon (az ilyenek nem férfiak sztem).

2011. dec. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%
28-as. Tisztában vagyok a vénasszonyok plusz 4%-val :) De ha az elméletet nézzűk, akkor a kor nem számít a párválasztásnál. Max nem lesz gyerek :D
2011. dec. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
76%
Napietus válasza jó volt. Mivel nagyjából ugyanannyi nő él Mo-n mint pasi, és ha a nők nincsenek egyedül, akkor elvileg van pasijuk(ha nem leszbik), akkor kiesik ugyannyi pasi meg nő és ugyannyi lesz pasiból meg nőből is egyedül. Érthető?
2011. dec. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
54%
igen :(
2011. dec. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
ezzel nem értek egyet...hiszen ugyanannyi csaj illetve pasi van párban...
2012. jún. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
Korábban már kifejtettük, h ez miért nem igaz.
2012. jún. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Lásd a 30. hsz.-t (én írtam).
2012. jún. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Szőrszálhasogatás ez a filozófia. Ehhez nagyon pihent agy kell. Én a 3 munkahelyem mellett 1fő- és két mellékállás) nincs sem időm, sem pedig energiám ilyenekkel baszakodni.
2022. febr. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!