Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetném vissza?

Figyelt kérdés
A párom másfél év után szakitott velem, mert elbizontyalanodtam egy ideje az érzéseimben(szerettem, de valami mégis más lett), és azt mondta ez neki sok volt, és rájött, hogy már nem szerelmes belém. Hétvégén még semmi baja nem volt, nem is elmítette, hogy így érez. Szerintem akkor még nem érezte ezt. Nagyon nehéz nekem elképzelni, és feldolgozni, ugyanis annyira szerettük egymást, egymás mindenei voltunk. Kérdeztem, hogy lehet, hogy 2 hónap múlva megbánod? Aztmondta semmi sem lehetetlen de jelenleg így érzi jónak. Amikor ezeket elmondta sose nézett a szemembe, amikor éppen azt mondta hogy "már nem úfgy szeretlek", vagy ha kérdeztem, hogy "biztos vagy benne, jól átgondoltad" stb. Mert már nem úgy tekint rám mint akivel együtt lenne. Hogyan éljem túl? Hogyan viselkedjek vele? El tudnám valahogy érni, hogy gondolja át alaposabban ezt az egészet?
2011. dec. 22. 07:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Te bizonytalanodtál el és ezt tudattad (éreztetted) vele... és besokall és elhagy... ha jól értem ez az alapszitu.

Nyilván szeretett Téged, és hogy te felhoztad hogy elbizonytalanodtál, elkezdte Ő is mélyebben átgondolni a dolgokat. Amikkel eddig nem foglalkozott kis apró dolgok, lehet hirtelen észrevette pl. kis idegesítő szokásaid, hibáid... és rájött, hogy lehet, hogy Neked van igazad és jobb ezt hagyni.

Hogy mit tegyél? Először is hagyd... ha hiányzol neki úgyis keres... de küldj neki szép üzit Karácsonykor, hogy boldog ünnepeket stb... tudasd, hogy vagy de most nehogy zokogva felhívd és ráakaszkodj.


26L

2011. dec. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!