Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit javasoltok? Hogyan tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit javasoltok? Hogyan tudnám pokollá tenni az életüket?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy barátnőmmel sajnos eléggé korlátolt, hogy mikor tudunk úgy rendesen találkozni. Egyszer aztán az egyik ilyen találkozás alkalmával, éreztem rajta egy másik szagot is, amit eddig még soha, nem tudtam pontosan megállapítani, hogy férfi vagy női dezodor szag, de nem szóltam miatta, megbíztam benne. Aztán mikor már vagy 5. alkalommal is (de csak azon az egy napon) éreztem rajta a szagot kezdett gyanússá válni a dolog, így a következő talit lemondtam, és sikerült mindent úgy rendeznem, hogy sokkal előtte végezzek a suliban, így betudtam várni a sulijánál és követni őt. Végül egészen egy házig követtem, ahol, mint kiderült nálam egy egy évvel fiatalabb srác lakik. Kicsit még kutakodtam ez ügyben, és egyik ismerősömtől megtudtam, hogy a srác az utóbbi hetekben gyakran dicsekszik az új nőjével, akit a b@lfasz pasija háta mögött d*g rongyossá. Mostmár bizonyos, hogy megcsal a barátnőm és azt is tudom, hogy kivel, viszont ők nemtudják, hogy én erről tudok, így a meglepetés ereje nálam van. Gondoltam már rá, hogy egyszer amikor egyedül van a tag, elkapom és megverem, de ennél sokkal frappánsabb módon szeretnék kib@szni mindkettőjükkel, lehetőleg úgy, hogy az életük ha csak egy darabig is, de pokollá változzon. Én 18 éves vagyok a másik kettő söpredék pedig 17 évesek.
2011. dec. 23. 16:34
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
25%
Lődd le magad előttük, esetleg akaszd fel magad a barátnőd szobájában.
2011. dec. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
92%
Hitesd el a csajoddal nagyon komolyan, hogy kiderült egy vérvizsgálat alkalmával, hogy HIV pozitív vagy. Hagyd meg őket ebben a tudatban egy pár napig.
2011. dec. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
67%

Nagyon egyszerű. Legközelebb mikor látod, hogy megy hozzá a nőd, odamész, becsöngetsz és jól pofánb@szod. De úgy hogy összeessen. Az ilyen féreg nem érdemel szebbet.

Aztán elmondod a (volt)nődnek, hogy a pasi mikkel dicsekszik és gratulálsz neki a sikeres választáshoz.


Majd elköszönsz és soha többet nem keresed.



21F

2011. dec. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
75%
Hallgass a 2.-ra! Az jó ötlet.:) De hitelesen kell előadnod:P Utána legalább szenvednének egy kicsit ezek a gerinctelenek...
2011. dec. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 Tojásrántotta ***** válasza:
76%
Huhh, ez az AIDS-es megoldás basz*tt nagy ötlet:D
2011. dec. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
86%
Gyorsan találj ki valamit, ne lássa rajtad, hogy elidegenültél tőle.
2011. dec. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
KÖszike...
2011. dec. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
71%

-a barátnődnek adj hashajtót egy jó darabig titokban...

-később mond el neki, hogy már régóta megcsalod őt (hazudj)


-a fiút vagy veresd meg egy csövessel vagy kapd el te...

-mond a barátnődnek, hogy szopjon le és engedje, hogy arcára-homlokára verd az anyagot... aztán vegyél elő egy 500-ast és tapaszd bele közben pedig mond azt neki, hogy : " Ennyit érsz te ringyó "


aztán hagyd ott....

2011. dec. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
94%
Nekem a második ötlete nagyon tetszik. Az tökéletes, azzal úgyis beszaratod őket, és ha olyan a pasi/kisfiú/gyerek/srác (nem is tudom melyik a TALÁN helytálló) akkor még szakít is vele, és így esik két szék közé a földre.
2011. dec. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 szamóca.. ***** válasza:
84%
nem vagyok bosszúpárti, szerintem a legjobb bosszú ha fölényes mosollyal telibesz.rod őket, mindazonáltal a második tippje mókás, azt bejátszanám:D de lehet az aids túlzás, nehezen hiszik el. egy jó tripper is elég, az hihetőbb.
2011. dec. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!