Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szakítunk közös megegyezéss...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakítunk közös megegyezéssel a barátommal, és utána barátok maradunk, mennyi az esélye, hogy megint szerelem legyen belőle? Veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés
2009. máj. 19. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
A felmelegített káposzta már nem az igazi. :S Persze biztos vannak kivételek, de én akkor is ezt vallom.
2009. máj. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

ha közös megegyezés, és tényleg szakítatok, akkor minek gondolkozol azon, h. lesz-e ebből még szerelem újra???



lehet, h. mégsem közös megegyezés???

am tényleg nem jó, újramelegíteni egy kapcsolatot,(csak egy idejig, utánna újra előjönnek a gondok)

én már voltam így, és tudom!!!!!!!!


16/L

2009. máj. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem félig igaz csak a mondás: "Férfi és nő között nem lehet igaz barátság, mert a szex mindig közbeszól."

Azért félig, mert tapasztalatból tudom, hogy nincs gond a mert-tel. Igenis becsúszhat egy-smás, ha mindketten "szinglik" vagytok, de ez nem feltétlen tesz tönkre egy barátságot.

Szóval a válaszom: szerelem akkor lesz belőle megint, ha igazából el sem múlt teljesen. Ha elmúlt, akkor lehettek barátok, legfeljebb néha egymást fogjátok vigasztalni, ami azért annyira nem rossz dolog.

2009. máj. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
Vagy összejöttök, vagy nem. Kétesélyes. Ha az egyik fél még szerelmes, és a másik már nem, akkor ott az fog sérülni lelkileg, aki még táplál érzelmeket. Én egyszer próbáltam "felmelegíteni a káposztát", de kiderült, hogy azok a hibák, ami miatt szakítottunk, nem múltak el nyomtalanul, így egy rövid próbálkozás után megint szétmentünk. De minden eset egyedi, és ha MINDKETTEN szerelmesek vagytok, és meg tudjátok beszélni a dolgokat, akkor még működhet is.
2009. máj. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor lenne újra szerelem, ha a barátod előléptetést kapna vagy vagyont örökölne, ez ugyanis vonzóbbá tenné.
2009. máj. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!