Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális, hogy idén még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy idén még csak kétszer szeretkezett velem a párom?

Figyelt kérdés
Mindig fáradt, gondterhelt, szóval mindig van kifogása. Januárban született meg a kisbabám, így egy kicsit meghíztam. Lehet, hogy ez a gond? Félre nem jár, nem hiszem, hogy megcsalna.
2009. máj. 20. 15:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Itt valami gond van,lehet lelki eredetű vagy munkahelyi probléma.
2009. máj. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Mielőtt megismerkedtünk, sok barátnője volt. Volt, hogy egyszerre is több. Egy-két levelét megtaláltam, amiben azt írta az ismerőseinek, hogy nem vagyok szép, de a természetem nagyon jó. Plussz még most meg is híztam, valszleg ez lehet az ok. Bár ezt ő tagadja. Sőt a levelek után rákérdeztem, és azt mondta, hogy nem igaz, szerinte nem vagyok csúnya, csak szeretne meglepetést okozni az ismerőseinek, ha meglátnak. Szerintem ezzel csak "mosni" akarta magát.....
2009. máj. 20. 15:27
 3/20 anonim ***** válasza:
60%
Pfff... Nem vagy szép. Én ott helyben tökön rúgtam volna, akkor legalább meglenne a magyarázat, hogy miért csak kétszer fél év alatt.
2009. máj. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se normalis, az en parom is faradt es gondterhelt, de mindig be lehet inditani!
2009. máj. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%

úristen..nemvagyszép?? és ezek után még vele vagy?:S:S

milyen kedves,hogy ilyeneket ír rólad:S:S

a baba tőle van?

2009. máj. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Igen, a baba tőle van. A "baj" csak az, hogy mindez a teherbeesésem után derült ki.
2009. máj. 20. 16:10
 7/20 anonim ***** válasza:
92%

uhh:S:S

ht sajnállak:( és a babát szereti? úgyértem örült neki?

miket írt még rólad?

2009. máj. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Ez másik dilemmám. Szereti a Babát, de nem hajlandó hozzá beszélni... mondván:"nem várok tőle választ..." Osáig jutottunk, hogy a 3 hónapos kisfiamnak be sem áll a szája mindaddig, amíg meg nem látja az apját. Akkor ugyanis csak mosolyog.


Előző előtti kérdésre:


Volt, hogy annak a nőnek akivel előttem együtt volt, (mellesleg családos, férjezett) azt írta, hogy "ő meseszép" de vagyok én, és olyan jó a természetem,+ egyedülálló vagyok..."sajnos" már 5 hónapos terhes voltam, amikor egyszer véletlenül nyitva felejtette a levelező rendszerét, én meg voltam olyan dög, és belenéztem.

2009. máj. 20. 16:27
 9/20 anonim válasza:
93%
Uhh ez de szomorú :S A férjednek kijárna egy alapos fejmosás! Úgylátszik egy nagy gyerek..
2009. máj. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nezd, csak a leirtak alapjan szerinten nem vonzodik hozzad a parod. Tudod,ha valaki nem is annyira attraktiv sem illik ilyet irni egy nonek,akit viszont agyon dicser. Ez egyebkent csak ot minositi. Nehez ilyet mondani de ettol sajnos csak rosszabb lesz,ha nem beszelsz vele es nem talaltok kozosen megoldast.
2009. máj. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!