Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális, hogy idén még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy idén még csak kétszer szeretkezett velem a párom?

Figyelt kérdés
Mindig fáradt, gondterhelt, szóval mindig van kifogása. Januárban született meg a kisbabám, így egy kicsit meghíztam. Lehet, hogy ez a gond? Félre nem jár, nem hiszem, hogy megcsalna.
2009. máj. 20. 15:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
én részegen , fáradtan , másnaposan mindig nyomom :D Engem valahogy ellazít meg utána a gondterheltség miatt jobban is lehet aludni:) Szerintem a forma spontán hülye :D
2009. máj. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet,hogy a gyereket nem tudja elfogadni,nem tud vele mit kezdeni.Pedig valahogy rá kéne venni.Meg azt,hogy honnan jött??Mert a 2 hely ugyan az.Bent volt a szülésnél??Mert az nem minden férfinak való.

Azzal,hogy mi volt régen,ne foglalkozz.Az érdekeljen,hogy mi van most.Téged vett el és nem mást.Együtt kell megoldanotok.

2009. máj. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
hát uhh:Sha másra azt írta,hogy meseszép:S:S megkell beszélnetek.. erre csak ő tud értelmes magyarázatot adni.bár kiváncsi lennék miket mondott még rólad a barátainak..mármint személyesen..:S
2009. máj. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

17:27 nek:


A szülésre nem jöhetett be, mert programozott császár volt. Amikor terhes voltam, azt mondta, nem beszél a hasamhoz, mert az olyan hülye dolog... majd ha meglesz a baba. Meglett a baba, mostmeg azt mondja, hogy nem beszél hozzá, mert nem vár tőle választ... nem tudom, mi lenne a jó megoldás. Már azt is mondtam neki, hogy elköltözünk, akkor meg kézzel lábbal ellenkezett, hogy ne, mert hogy mennyire szeret.

2009. máj. 20. 20:12
 15/20 anonim ***** válasza:
Szerintem be van kakilva...
2009. máj. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Mégis elárulnád, hogy mitől? Nekem halvány lila gőzöm sincs, mert nem hajlandó róla beszélni :S
2009. máj. 20. 21:39
 17/20 anonim ***** válasza:

20:56-os vagyok.

Szerintem attól LEHET, hogy feleség, baba, lekötni magát, ilyesmi...hasonló lehet a kapuzárási pánikhoz, de ez csak tipp...de azt tudom, hogy van, ki megijed az ilyesmitől.

2009. máj. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

A tegnapi 17.27-es vagyok.

Fél a gyerektől szerintem, és féltékyeny rá.Téged anyának tart és nem nőnek.De ettől még nagyon szerethet.Szülés utáni férfidepresszió.

Lehet,hogy pszichológushoz kéne mennie.Vagy ha hajlandó róla beszélni,akkor kibeszélni,de nagy türelemmel és nagy szeretettel.Lehet,hogy azt hiszi,hogy most már csak a babát szereted,és neki semmi haszna.És minél többet veszekszel ez annál jobban bizonyítást nyer.Nehéz ügy.Nem biztos,hogy egyedül meg tudjátok oldani.

2009. máj. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
A csemete veletek alszik? Mert konnyen lehet hogy frusztralja egy harmadik ember jelenlete mge akkor is ha kicsi az illeto.
2013. dec. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Úgy sejtem,nemsokára válásra kerül sor,ami sajnálatos.

Jobb lett volna,ha védekezel a gyerekcsinálás helyett!!!

Vagy a kefélés helyett számtalan más módon elégited ki a krapekot és fordítva.

2014. okt. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!