Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy amikor én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy amikor én tizenéves voltam, kb.5 sráccal-férfival tudtam volna elképzelni, hogy együtt vagyok, és ezeknek a felével sem jártam, míg a legtöbbeknek egy csomó barátjuk (barátnőjük) van?

Figyelt kérdés
Külső terén nem volt sok elvárásom, mégis csak kevés fiú tetszett meg. Annyit vártam el, hogy értelmes legyen, komoly gondolkodású és tudjon szeretni. Ti hogy vagytok ezzel? Van még, akinek ilyen kétségbeejtően kevesen tetszenek meg?
2009. máj. 20. 15:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem teljesen normális (manapság egyenesen dicséretes), hogy nem akarsz minden faszjankóval összejönni. Én az ilyen lányokat becsülöm igazán, de rólam már lemaradtál :)


15:33-as: Baszhatod, hogy a csaj átment minden szűrődön, ha ő le se szar..

2009. máj. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A 15:33-as volnék.


Először is ez volt a kérdés ezért ezt a részét válaszoltam meg.


Most mondhatnám azt is nagyképűen, hogy ha már átment a szűrőmön és minden rajtam múlik abból meg nem szokott akkora gond lenni, de megpróbálom igényesen megválaszolni.


Ha valaki szimpatikus, és "átment a szűrőn" akkor hasonlóak az igényeink (legalábbis az eddig kapcsolataimból ezt a tanulságot vontam le), és mint ilyenek sokkal könnyebb vele megtalálni a hangot. Könnyedebben kevésbé feszélyezetten kommunikáltok, félmondatokból megértitek egymást, ergo minden innentől már sokkal könnyebb dolgod van!


Arról nem is beszélve hogy a kérdés nem arról szólt, hogy ha találunk egy ilyen embert akkor hogyan keltsük fel az érdeklődését (erre is megvannak természetesen a módszerek), hanem arra hogy normális-e az ha valaki válogatós. Érzésem szerint ezt megválaszoltam, nem értem miért kellett belekötni...

2009. máj. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
get a life. és ezt komolyan mondom. menj és ismerkedj és szerezz tapasztalatot, ahelyett hogy azon morfondírozol, normális-e ez, vagy az. mert egy nap majd arra ébredsz, hogy elmúltál (akármennyi) és elfutott melletted az élet és keserű vagy, mint a kávé. SENKI sem tökéletes. és ami elsőre hibának tűnhet...ki tudja. késöbb talán épp azt fogod benne szeretni.
2009. máj. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!