Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Murdar kérdése:

Hogy lehet, hogy majdnem minden nőt, akit kinézek, fel tudom szedni, együtt vagyok vele hónapokig, de aztán egyszer csak megunom és ott hagyom, majd én érzem magamat rosszul?

Figyelt kérdés
18éves vagyok, fiú, nem vagyok túl jóképű,de azért a dumámmal aratok ... De nem értem mi hiányzik, mit nem kapok meg a kapcsolatokban ... Azt ne mondjátok hogy az "igazit " várom , mert ezt már nem hiszem el .... Azért segítenétek ?
2012. jan. 3. 23:02
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

1. nem wowozok

2. nem vagyok p*csfej

3.ha nem tudsz normálisat irni, vagy segíteni, akkor kérlek ink tartsd meg magadnak.

4.nem akarlak felszedni,de nem is ismersz....ne ítélkezz olyanon akit még nem is láttál, se bexéltél vele, se semmi.. Köszönöm

2012. jan. 4. 22:36
 12/13 anonim ***** válasza:
Van pasim, és nem járok kölykökkel, szóval nem tudnál felszedni. Nem kell ennyire elszállnod magadtól, azt meg hogy miért hagyod ott a barátnőid csak te tudhatod. Itt nem ismer téged senki.
2012. jan. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mert nem tudod értékelni az életed egyéb részeit se szerintem. Találkoztam már hasonló esettel....éretlen vagy még, meg kell tanulnod hogy értékeld amid/akid van. Perzse később még báni fogsz pár lányt akit otthagytál, de ha mindez tudatosul benned a következővel már nem lesz gond. :)
2012. máj. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!