Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan gondolta, amit mondott?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan gondolta, amit mondott?

Figyelt kérdés

A párommal 3 éve vagyunk együtt.Nagyon sok mindenen mentünk keresztül már ketten.Tavaly egy kis időre szakítottunk,mert sokat veszekedtünk,és akkor azt mondta,hogy már nem szeret,úgy mint régen.Nem sokáig bírtuk egymás nélkül,mert imádjuk egymást!Fél éve vagyunk újra egy pár,és azóta mintha csak a felhők közt lebegtünk volna!Mondta,hogy imád,és mindig is szeretni fog,úgy mint anno...De tegnap összevesztünk,és azt írta üzenetben,hogy már nem úgy szeret,mint régen,de erre én kérdeztem rá!De rá egy órára írta,hogy szeret,csak néha kikészítem a viselkedésemmel.Rákérdeztem,hogy komolyan írta-e az előzőt,az érzelmeit illetően,és azt mondta,lépjek túl rajta,csak úgy írta.Majd nagy nehezen kinyögött egy igent,arra a kérdésre,hogy szeret úgy,mint régen.Vajon csak azért írta,mert kikényszerítettem belőle?Vagy a nemleges választ írta azért mert ideges volt,és megbántottam?Nem szeretném,ha úgy lenne,amit írt,mert az nagyon összetörne,hogy ez a fél év nem is volt igaz...:( 2 hete még külföldön kirándulgattunk ketten,mint a világ két legboldogabb embere,és most....? A múlt héten is vitáztunk,de akkor megölelt,és azt mondta,nem akar elveszíteni,mert imád,és mindezt könnyes szemmel mondta...

Szeret még tényleg olyan lánggal,mint anno?


2012. jan. 5. 00:09
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Ez mindig is nagy szerelem volt!Már az elejétől fogva!

Azért egy kézzel készített ajándék sokmindent elárul!

Amúgy ma találkoztunk,és azonnal megöleltük egymást,majd átbeszéltünk mindent,és azt mondta,tegnap csak a méreg beszélt belőle,mert megbántottam egy bizonyos dologgal,és ő hirtelen így akart visszavágni,hogy érezzem,mennyire rossz ha gondolkozás nélkül csúnya dolgokat vágok a fejéhez!De azt mondta én vagyok élete szerelme,és még mindig érzi ugyanazt a fura érzést amikor meglát( a gyomra remeg és a szíve kiugrik a helyéről).Majd amikor elbúcsúztunk,írt egy üzenetet a köv. szöveggel: ,,Mindig is halálosan szerettelek,szeretlek,és szeretni is foglak!" :)

2012. jan. 5. 20:48
 12/13 anonim ***** válasza:
Akkor tessék. Megvan a válasz a kérdésedre.
2012. jan. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
:))))
2012. jan. 5. 22:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!