Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem hiszem el, hogy ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hiszem el, hogy ezt az egész világon csak én reagálnám így le. Szerintetek? Nektek hogy esne?

Figyelt kérdés

Ha tesi órán beszereznétek egy nyílt lábszárcsont-törést és másnap meg kéne műteni, utána közölnék veled,hogy na még egyszer. Mindez a vizsgaidőszak közepén. Családod anyagi ügyek miatt nem tud feljönni hozzád. A párod meg a kedden írt sms-re, amiben közöltem vele,hogy mi a helyzet, annyit reagálna, hogy "Sajnálom cica, szombaton első dolgom lesz,hogy bemegyek hozzád." Addig meg senkit nem is látnál az ismerőseid közül.

Utána bejönne hozzád szombaton és az egyik ápoló kérdezné,hogy haza tudna e engem vinni és amíg fekvőgipszem van, addig tudna e ápolni. A válasz annyi lenne, hogy nagyon sok a meló és jobb neki (nekem) itt.

És utána be se jönne csak kb. szerdán egy órácskára.

És mindehhez nem vágtam jó képet és ezért társfüggőnek és érzelmi zsarolónak vagyok titulálva.. [ a társfüggőt anya mondta...]


2012. jan. 5. 19:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%

Sajnálom, hogy ilyen emberek vesznek körül :(

Tök normális, hogy rosszul esik...

2012. jan. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszi! Csak már tényleg kezdem magam itt a kórházban egy szemét embernek érezni... Bűntudatom is van,hogy nem az hogy elvárnám, de jól esne, ha 2 hétre szabit venne ki a barátom...
2012. jan. 5. 19:10
 3/21 anonim ***** válasza:
32%
Nem körülötted forog a világ...
2012. jan. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%
Szegény...Akkor most kórházban fekszel teljesen egyedül? :(
2012. jan. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%

az édesanyád is jópofa,szerintem pont neki kéne támogatni,nem ilyeneket vágni a fejedhez...


én is ki lennék akadva

2012. jan. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Igen, egyedül..még csak szobatársam sincs... =(

Második: Ezzel tisztában vagyok, szóval szerinted akkor túl sokat várok el?

2012. jan. 5. 19:17
 7/21 anonim ***** válasza:
95%

Én 1x voltam kórházban, 1 hétig. A szüleim minden nap bejöttek hozzám, az akkori barátom is. A barátaim pedig volt, hogy csapatostól jöttek 2-3 naponta.

Otthoni ápolás esetén is megoldották volna a dolgot, mindig lett volna mellettem vki.

Szóval mégegyszer, tök normális, hogy így érzel, csak sajnos nem jó emberek vannak körülötted.

Ha nem is két hétre venne ki szabit a párod, de valahogy csak meg kéne oldani a dolgot felváltva...

2012. jan. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ha egyébként a mindennapi életben nem hanyagol a párod akkor kár aggódnod.
2012. jan. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

A mindennapokban is kb ugyan ez megy. Hazaesik este 11kor...Minden nap. szombaton tuti van valami előadás vagy rendezvény, vasrnap meg hulla fáradt és alszik egész nap.

Persze értem én, hogy fontos a meló és ez ezzel jár, de más kollégák miért nem így csinálják? nem csak ő dolgozik ott...

2012. jan. 5. 19:24
 10/21 anonim ***** válasza:

A párod hány éves és mit csinál ?


Egyébként normális, hogy rosszul esik, de nem biztos, hogy normális, elvárni, hogy meg is tegyék. Szituációtól függ.

2012. jan. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!