Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem hiszem el, hogy ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hiszem el, hogy ezt az egész világon csak én reagálnám így le. Szerintetek? Nektek hogy esne?

Figyelt kérdés

Ha tesi órán beszereznétek egy nyílt lábszárcsont-törést és másnap meg kéne műteni, utána közölnék veled,hogy na még egyszer. Mindez a vizsgaidőszak közepén. Családod anyagi ügyek miatt nem tud feljönni hozzád. A párod meg a kedden írt sms-re, amiben közöltem vele,hogy mi a helyzet, annyit reagálna, hogy "Sajnálom cica, szombaton első dolgom lesz,hogy bemegyek hozzád." Addig meg senkit nem is látnál az ismerőseid közül.

Utána bejönne hozzád szombaton és az egyik ápoló kérdezné,hogy haza tudna e engem vinni és amíg fekvőgipszem van, addig tudna e ápolni. A válasz annyi lenne, hogy nagyon sok a meló és jobb neki (nekem) itt.

És utána be se jönne csak kb. szerdán egy órácskára.

És mindehhez nem vágtam jó képet és ezért társfüggőnek és érzelmi zsarolónak vagyok titulálva.. [ a társfüggőt anya mondta...]


2012. jan. 5. 19:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Vigyek levest?
2012. jan. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Színpad-technikus. 25 éves.

Pont ezért írtam,hogy igen, tudom hogy ez kemény meló, de ez azért akkor is sok. Elég nagy a technikusi csapat, néha (pl. most) biztos lenne valaki aki helyettesíteni.

2012. jan. 5. 19:28
 13/21 A kérdező kommentje:
Utolsó: légyszi:D Jól esne :D
2012. jan. 5. 19:28
 14/21 anonim ***** válasza:
93%

Hát jöhetne akármiylen munka,én biztos nem mondanék ilyet,hogy jobb neked a kórházban egyedül..

Volt nálunk haosnló helyzet,és természetesen minden nap bementem amig kórházban volt a párom,amennyit csak tudtam ott voltam mellette,utána itthon pedig ápoltam. Szerintem akire nem lehet ilyenkor számitani,arra soha nem lehet.

2012. jan. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

én is egyszer voltam egy hétig kórházban, de a barátom minden nap bejött hozzám és a végén szabit vett ki hogy hazafuvarozzon mert tél kellős közepén nem akartak vonatra rakni tüdőgyuszi után

nekem borzalmasan szarul esne a dolog:(

mennyi idős vagy? nézd a jó oldalát,van neted! nekem nem volt netem, egész nap hupikék törpikéket nyomtak a tv-be max hangerőn. szétment a fejem

2012. jan. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Én 21 éves vagyok.

Na ja, van netem. A laptopomat egyik ismerősöm hozta be. De azóta őt se láttam=/

2012. jan. 5. 19:49
 17/21 anonim ***** válasza:
31%

Nekem nemsokára lesz egy műtétem. A férjemet úgy kellett lebeszélnem róla, hogy kivegyen egy hét szabit. Egy napig bent tartanak megfigyelésre és ha nem akarok megmurdálni, akkor másnap reggel mehetek haza.

Most anyám és a férjem azon vitatkozik, hogy ki ápoljon itthon. Maga az ápolás annyi lesz, hogy egyedül nem tudok felülni, illetve a karom mozgástere korlátozott lesz egy darabig, így másnak kell levennie dolgokat magasabb polcokról.

Meg nem emelhetek, még 1-2kg-ot sem, itt szintén versengtek, hogy ki vezesse a háztartást...

2012. jan. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
52%

Miért dicsekszel itt szegénynek?

Nem érzi így is magát elég szarul, szerinted?

2012. jan. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%

20:03as ez tényleg elég aljas volt

te vagy az a fajta aki tipikusan megy dicsekedni minenhova a "ti párotok is ilyen szemét, mit tanácsoltok?" kérdésekhez nagyzolni hogy "jaj az én párom imádnivaló nyuszüfil aranypofa figyelmes blabla" meg minden nyál...

csak mert folyton ilyenekbe botlok


amúgy szerintem kérdezd meg a párodat hogy most mi a baja, lehet hogy tényleg sok a munkája és nem tud kivenni szabit

vagy fél hogy nem tudna téegd ápolni, de sajnos ezt nem tudom

2012. jan. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Attól is függ, milyen messzire van a korháztól, és meddig dolgozik a barátod. Én azt el nem várnám, hogy vegyen ki szabit. Majd ha a férjed lesz akkor esetleg. Biztos úgy érzi, hogy jobban ellátnak a korházban, mint ő tenné, ezért merte ezt mondani, szimplán hogy ott jobb helyed van. Az én férjem, és én is, tuti ellennénk a korházban, minthogy egymást terheljük, és munkából ki kelljen esni.

Ő is szeret engem ellátni pedig, ha apróság van, de én nem várnám el, hogy a gyerekeket is és engem is ellásson, amíg lehetek olyan helyen, ahol ellátnak.

Na mindegy, rosszul esik az még elmegy, de azért ne legyen örök harag !!!

2012. jan. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!