Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a baj velem? 21 évesen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? 21 évesen, szüz srácként képtelen vagyok egy kapcsolatra. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
16-19 éves koromig volt egy komoly kapcsolatom,azóta semmi.Nagyon szerettem azt a lányt,de elvesztettem öt.Üreséget érzek legbelül,hinyzik az egyik felem.Olyasmi érzésem lehet,mint aki elvesztené a két lábát.Képtelen vagyok,más lányal összejönni.Nálam alapvetö elvárás,hogy egy lány szüz legyen,de ez ritka,és még egyszer nem tudnék egy ilyen lányt találni.Ha megismerkedek valakivel,megcsókolom és a szemébe nézek,akkor mindig képek villannak be,hogy mással is csinálta,és hogy kitudja menyi fiúja volt,és elképzelem ahogy kielégült, ki tudja kivel,és nem csak az enyém volt,ez anyira összetör legbelül.Mert úgy akarom,hogy az én kis barátnöm,csak az én kincsem legyen,csak az enyem.Ez anyira nagy gond ha így gondolkodom?Tudom hogy a világ nem ilyen,de a szívem vágya,hogy ez így összejöjjön,mert csak akkor tudnék boldog lenni.És engem nagy büszkeséggel töltene el egy életre,hogy csak egymáséi voltunk.Nem hallanám vissza azt másoktól,hogy,,jó csaj a barátnöd mert én már kipróbáltam",meg hasonlókat.Nem a szex a legfontossabb egy kapcsolatban,és a szerelmemért éveket is várnék.Engem boldoggá tesz egy ölelés is,egy csók meg egy kedves szó,és ígyis lehet szeretni.Persze én is férfiból vagyok,és öritöen szét vet a vágy,de higyjétek el annál nagyobb a szerelem,ameddig ott van az a titokzatosság,amit nem egyböl kapsz meg.Sok olyan lányról olvasok itt,aki engedett a csábításnak,aztán csak kihasználták.Egyre több ilyen van aki könyen adja magát,a környezetemben is,és nincsenek rendes lányok.Nos én nem szeretnék ilyet.De sehogy sem jön el az igazi! Pedig mások szerint érett jóképü férfi vagyok.De miért nem jön össze?Szerintetek így lesz valaha barátnöm?Rosszul gondolkodom valamiben?Vagy talán az a baj,hogy nem ragad magával a világ laza erkölcsi stílusa? Van más valaki is köztetek aki így gondolkodik,vagy velem van a gond? A válaszokat elöre is köszönöm! Üdv
2009. máj. 23. 13:06
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

teljesen megértem az érzéseidet, de meg kell értened, hogy nagyon önző dolog amit vársz.. hogy valaki csak a Tiéd legyen. ez manapság nagyon ritka. ha a lány szép és okos és kedves, miből gondolod hogy egy várni akar egy ilyen pasira? amugy akiket kihasználnak, nem mindig naív kiscsajok... sok pasi csak arra hajt... és nagyon meggyőzőek tudnak lenni..

azt hogy így lesz e barátnőd nehéz megmondani... elég jó dolgokat írtál, de az elvárásaid a csillagos egekben vannak... lehet hogy át kéne értékelned magadban a témát... remélem összejön neked is

2009. máj. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
80%

te önelégült f*sz csak a tiéd legyen a csaj mi?

de hogy te már hányon mentél át,az tök mind1 ugye?

szánalmas vagy ember...menjél papnak,és kúrogasd az apácákat.

2009. máj. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van,más szemmel önzöségnek látszik.De mivel én még szüz vagyok,jogosan elvárhatom a barátnömtöl hogy ö is az legyen.Az lenne önzöség,ha már meghúztam volna a fél várost,de elvenni meg szüz barátnöt akarnék.Meg nyilván a kapcsolattól függ hogy ki mikor teszi meg.Nem feltétlenül éveket kell várni.De milyen lánynak lehet nevezni az akit az elsö éjszaka le lehet fektetni?
2009. máj. 23. 13:35
 4/28 anonim ***** válasza:

elég furcsán gondolkodsz....

Nagyon sok olyan lány van, aki nem fekszik le az első napon, sőt! Olvass már itt is körbe, hónapokat vártak, utána került csak sor a testi kapcsolatra, amikor már úgy gondolták, hogy a srác is komolyan gondolja, aztán mégis lelépett a pasas. Pedig a lány komoly gondolkodású volt. Attól, hogy már nem szűz, semmit nem csökken az értéke.

A másik meg, hogy ha mégis találsz egy szűz lányt magadnak, ne legyél te abban olyan biztos, hogy nem fog kifelé kacsintgatni a kapcsolatból pár év múlva. Túl nagy a rózsaszín köd az agyadon barátom, ez így nagyon nem lesz jó.

2009. máj. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
57%
önző vagy. az tök mindegy hogy TE mit csináltál, viszont a lánynak szűznek KELL lennie, ugye?? nah menj a p*csába...
2009. máj. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért hőbörögtök, én megértem a kérdezőt és igazat adok neki, én is ebben a cipőben járok.


Ha ti lennétek a helyében ti mit csinálnátok ?

2009. máj. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Én nem azt mondom hogy csökken az értéke,én nem itélek meg senkit azért mert nem szüz.Én sem várnék egy lánnyal az esküvöig,ha nem muszály.A szex az természetes dolog,csak annyi hogy nekem tiszteséges lány kell.Én ilyen vagyok!Es máris oltogatni kell!!! De valjuk be öszintén,melyik férfi nem örülne annak,ha késöbb olyan nöt venne el feleségül aki csak az övé volt?Nemtudom ez miért olyan egetrázó dolog egyeseknek,ha én egy rendes lányt akarok!!!
2009. máj. 23. 14:22
 8/28 anonim ***** válasza:

kedves kérdező. pontosítok.. :)

elég kevés olyan ember van aki a Te számodra érdekes korosztályban még szűz.. (gondolom a 18-21 évesek közt érdeklődsz), sőt, bármenynire is hihetetlen, mások is meg tudják adni azt a gondoskodást a lánynak, amiről azthiszed csak Te vagy rá képes. ergó, az aki szűz sem biztos hogy veled akar kezdeni, mert urambocsá mivan ha nem jössz be neki?

konklúzió: ha nem változtatsz, ez így marad...

első voltam

2009. máj. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Attól még lehet tisztességes, hogy előtted már együtt volt 1 vagy akár 3 fiúval is. Nem ezen múlik a tisztesség!
2009. máj. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

én nem hőbölögtem, elég kulturált voltam, mégis lepontoztak.... kérdezted a véleményünekt.. leírtam.. nemtetszik? sajnálom.

első voltam

2009. máj. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!