Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácstalan vagyok. A barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok. A barátom azt mondja, hogy szeret, amikor együtt vagyunk, akkor minden ok. De amikor meg külön, akkor nem keres, semmi. Ha én nem hivom fel, akkor nem történik semmi. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

igaz, most az volt, h összekaptunk egy hülyeségen, és megvolt sértődve, és ezért nem jelentkezett. meg amúgy se volt egysége. amikor meg mondtam, h nekem vannak ingyen perceim, és felhivnám, akkor arra azt mondta, h nyugodtan. távkapcsolatban vagyunk, hétvégente járok haza. én őt nagyon szeretem, szerintem ő is engem, érzem, h fontos vagyok neki, de olyan mintha nem is léteznék neki, amikor nem vagyok otthon. megbeszéltük a múltkor, h ez igy nekem nem jó, azt mondta, h akkor majd ezen változtatunk, és h ne legyen az, h az első akadálynál feladjuk. mondtam neki, h csak azt kell eldöntenie, h velem akar-e lenni, vagy se, és mondta h velem akar lenni. ha mondok egy kicsit távolibb programot, akkor azt mondja, h majd meglátja addig, h h ér rá. de anyu szerint okés a pasi. de akkor meg nem értem.. bár, most a szünetben elég sokat együtt voltunk, volt h zsinórban 3-4 napot is, hol én aludtam nála, hol ő. de most megyek vizsgaidőszakra, nem jövök 2 hétig és félek h beleőrülök..



21, l 25, f


2012. jan. 10. 12:51
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
de te igy ismeretlenül h ítélkezhetsz így vkiről? nekem se megy egyik napról a másikra, h szia, xy vok, szexelünk?
2012. jan. 10. 13:23
 12/21 anonim ***** válasza:

a férfiaknál a szexet nem a szerelem irányítja...

a hormonok és bár az életkoromból adódóan sok embert ismertem/ismerek de 30 alatt egy férfitársam sem mondana nemet egy olyan lehetőségnek,ha az általa elképzelt nőszemély lehetőséget adna egy alkalomra vagy több alkalomra...!


ez nem ítélkezés,hanem tapasztalat amit saját magamon és a környezetemen is tapasztaltam..csakte vagyolyan naív,hogy nem lehet az,hogy megcsal mert hát ő a te asid és te tudod!!!

2012. jan. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
hát nekem nem ilyen a környezetem :D és pont az ilyenek miatt, mint te is, nem akarnak a nők párkapcsolatot, mert azt hiszik, h minden pasi csal, közben meg nem. nem az a normalis h lépten-nyomon félrelépsz. ez csak neked rossz, h nem tudsz megállapodni.
2012. jan. 10. 13:32
 14/21 anonim ***** válasza:

látom nem érted a lényeget...

az ,hogy nem ilyen a környezeted azt csak te gondolod..!

egyikpasi sem neked fog élmény beszámolót tartani...ezt a pasik egymás közt szokták megbeszélni..!

téged meg így evvel a flfogással mindig is csalni fognak mert te mindent elhiszel és mindent rózsaszínben látsz a szerelemtől..

de,ha minden olyan jó és szeret és tökéletes partner valamint csak te kelesz neki akkor nem lenne indokod az ilyen kérdés kiírására!!!

2012. jan. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
93%

Kedves 41%-os, azért mert te semmibe nem veszed a csajokat, és a környezetedből is sajnos ezt látod, ettől még nem így vélekedik minden férfi (hál istennek), hogy az állati ösztöneik kielégítésére valók a nők... Azért mert neked ilyen szegényes az érzelmi világod ezzel nem mindenki van így. Ezt most független a kérdező problémájától írom, nem tudom, hogy az ő pasija mit csinál, mit nem, de azért álljon már meg a menet, hogy minden 30on alulit úgy állítasz be, mint egy állatot és csak használja a nőket... Aki 30-on alul tárgyként kezeli a másik nemet, az igenis 30 felett is úgy fogja használni, mert ez nem kor kérdése, hanem személyiség, ami a te kommentjeidből ítélve elég szegényes, no offense...


Kérdező: ha amikor együtt vagytok, akkor nem szar le, akkor szerintem sincs semmi gond. Mármint nem kell egymás nyakán lógni, pláne, hogy hétvégente mindig találkoztok. Lehet még jót is tesz a kapcsolatotoknak az a kis szünet hét közben, mert van ideje levegőt venni mindkettőtöknek, ne fogd fel olyan drasztikusan, te is foglald el magad mással, tanulással, barátokkal. :)


28/n

2012. jan. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

"azt mondja, hogy szeret" - mondani kevés, éreztetni fontosabb.


Szerintem ha ennyire nem keres, ott gáz van. Ha egy férfi szerelmes, igenis keresi a nőt.


"ha mondok egy kicsit távolibb programot, akkor azt mondja, h majd meglátja addig, h h ér rá."

Egyértelmű, hogy nem komoly kapcsolatban gondolkodik. Aki komolyan veszi a párját, annak ő az első,nem az, hogy "ráér-e." (Ha csak nem munkabeosztásra értette,amit mondott!)

2012. jan. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
inkább érezteti, de akkor amikor együtt vagyunk. mindig ellenőrzi h be vok-e takarva, h nincs-e kint a derekam, stb.
2012. jan. 10. 14:02
 18/21 anonim ***** válasza:
Ez nagyon aranyos, de ahhoz képest, hogy hétköznap leszar, viszont kevés.
2012. jan. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
na jó, azért enyhe túlzás h lesz.r. csak nem sms-ezunk lépten-nyomon.. de azért megirja h mi a szitu. fb-re már nem jár fel, nem tudom miért..
2012. jan. 10. 14:12
 20/21 anonim ***** válasza:

Drága 28/n!


senki nem mondta,hogy tárgyként kezelem vagy,hogy bárki tárgykéntkezelia nőket 30 alatt!


nem tudom mi az aminem egyértelmü abban,hogy emberek vagyunk és nem a szerelem irányítja a férfiakat... a tisztelet a nő iránt meg a félre lépés 2 külömbözödolog...

te is csak egy nő vagya sok közül akinek fogalma nincs a férfiak világárol...és neked is csak azt tudom mondani,hogy egyik pasi sem veled fogja megosztani azt az információt,hogy a barátnője/felesége mellett kit dugott meg...

de te is olyan naív vagy gondolom,hogy azt hiszed,hogy á az én pasimsoha nem csal meg...

hát csak gondolj arra,hogy nálad hány foglalt pasi próbálkozott be életed során vagy hány ment volna bele,ha te széttetted volna a lábad... ha jól nézel ki akkor 10 ből 8 biztosan !!!!

ha nem vagy jó nő akkor 10-ből 1-2.....!

most ezen gondolkozz el te is meg a kérdező is és rájöttök,hogy mennyire igazam van...

2012. jan. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!