Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácstalan vagyok. A barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok. A barátom azt mondja, hogy szeret, amikor együtt vagyunk, akkor minden ok. De amikor meg külön, akkor nem keres, semmi. Ha én nem hivom fel, akkor nem történik semmi. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

igaz, most az volt, h összekaptunk egy hülyeségen, és megvolt sértődve, és ezért nem jelentkezett. meg amúgy se volt egysége. amikor meg mondtam, h nekem vannak ingyen perceim, és felhivnám, akkor arra azt mondta, h nyugodtan. távkapcsolatban vagyunk, hétvégente járok haza. én őt nagyon szeretem, szerintem ő is engem, érzem, h fontos vagyok neki, de olyan mintha nem is léteznék neki, amikor nem vagyok otthon. megbeszéltük a múltkor, h ez igy nekem nem jó, azt mondta, h akkor majd ezen változtatunk, és h ne legyen az, h az első akadálynál feladjuk. mondtam neki, h csak azt kell eldöntenie, h velem akar-e lenni, vagy se, és mondta h velem akar lenni. ha mondok egy kicsit távolibb programot, akkor azt mondja, h majd meglátja addig, h h ér rá. de anyu szerint okés a pasi. de akkor meg nem értem.. bár, most a szünetben elég sokat együtt voltunk, volt h zsinórban 3-4 napot is, hol én aludtam nála, hol ő. de most megyek vizsgaidőszakra, nem jövök 2 hétig és félek h beleőrülök..



21, l 25, f


2012. jan. 10. 12:51
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Ismét mondom, ne magadból indulj ki.

Én ismerem a saját pasimat, tudom, hogy ő mit tenne és mit nem... Tudod, azért egy komoly kapcsolatban előkerülnek olyan témák is, amik egy pár hónapos, 1-2 éves kapcsolatban nem. Mi megbeszéltük, tudom, hogy mire számíthatok, tudja, hogy én hogyan gondolkodok dolgokról.

Én azt mondom, hogy ne általánosíts, mert igenis vannak olyan pasik (ebben nincs semmi naivitás!!!!!!) akiket nem a farkuk irányít, és igenis becsülik annyira a nőt, hogy nem hazudnak össze-vissza... Mert igenis, ha tisztelem a másikat, akkor nem hazudozok neki. Nálam legalábbis ez alap, nem tudom, lehet az én értékrendemmel van a gond.

Mint ahogy nem minden nő a pénzre, k*rválkodásra megy, úgy nem minden pasi a p*na után...

Azért, mert a te és baráti társaságod értékrendje alacsony, és hazugságokkal teli, nem jelenti azt, hogy minden pasi ilyen...


28/n

2012. jan. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!