Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjemmel tökéletes lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemmel tökéletes lenne a kapcsolatunk-közös célok stb. ha kívánná velem a szexet.15 év házasság után normális, hogy nem kívánja a feleségét?

Figyelt kérdés
amugy nem vagyok elhízva, csinosnak mondott nő vagyok -de nem gerjed semmire se szexi fehérneműk és ha simizni próbálom ott-eltol..
2012. jan. 11. 20:46
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
férjem kitér v nem akar beszélni róla, vagy ilyen semmilyen magyarázatod ad, h majd helyrejön
2012. jan. 11. 21:25
 12/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nincs senkije, de ha ennyire nem kívánja a szexet, annak a kapcsolatnak már vége! Ez a finálé, azaz a vég, mielőtt szétválnátok.....tudom, tapasztalat! Egyszerűen elmúltak a nagy érzések és már nem szerelmes, nem kíván, nem kellesz már neki - sajnos ez a szomorú valóság - mindegy, mit változtatsz magadon....most eszembe jutott egy film: a Keserű méz a címe, na abban van egy ehhez hasonló történet.....a nő csinos, fiatalabb, a pasi se öreg még és az egyik jelenetben csak nézi az ágyban fekvő meztelen feleségét üres tekintettel és bevallja magának, hogy már egy kicsit sem kívánja....nem tehet róla, csak egyszerűen így érez, ez van, tény, ez nem megcsalás.....ami elmúlt, az elmúlt...
2012. jan. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
de ő ilyenkor kivan ha ezt mondom és azt mondja szeret, meg minden, nem akarja hogy elhagyjam...sőt elhessegeti a körülöttem legyeskedő pasikat..
2012. jan. 11. 22:05
 14/15 anonim válasza:

Az utolsó bejegyzést olvasva én arra gondolok lehet hogy van valami szervi problémája és szégyelli elmondani...

Bár 15 év házasság után szerintem nincsenek efféle titkok..

2012. jan. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ugyanezt éltem meg én is. Se szervi probléma, se megcsalás - egyszerűen csak nem kívánta. Próbáltunk beszélni róla, de a válasz hasonló: majd megoldom valahogy. Évekig vártam. Hiába. Aztán jött egy zűrös időszak az életünkben, amikor már bejátszott a harmadik (részéről), és utána próbáltuk helyrehozni a kapcsolatunkat, aminek persze része volt a szexuális élet rendbehozatala is - de csak erőltetett "reszelés" lett belőle, nem élveztük egyáltalán. (Potenciagondja nem volt.) Hónapokig ment ez a kísérletezés, de a végére már nekem is elment a kedvem az egésztől.

Ennek már lassan egy éve. Nemrég jutottam el oda, hogy elfogadjam a helyzetet. Jelenleg nyitott házasságban élünk.

2012. jan. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!