Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az a legnagyobb félelmem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a legnagyobb félelmem, hogy a barátom már nem szeret, hogyan lehetnék efelett úrrá?

Figyelt kérdés

Képes vagyok olykor-olykor bizonyos dolgokat beképzelni,de ezt most nem részletezném.Tudom,hogy szeret,de mégis attól félek,hogy nem,és elhagy.Én nagyon szerelmes vagyok belé.Sokszor sírok is,mert annyira hiányzik.Legszívesebben vele lennék minden pillanatban.

Ó amúgy nagyon figyelmes és kedves,látom rajta,hogy szeret,de mégis félek.Félek attól,hogy megint csalódok valakiben,és megint nagyon fog fájni.Sajnos sok rossz tapasztalatom van korábbról.Hogyan lehet ezen úrrá?Így nem tudok boldog lenni:(


2012. jan. 13. 23:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad és élj a pillanatnak.
2012. jan. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hát ha már annyit csalódtál akkor elhiszem hogy nem könnyű bízni valakiben. De nem írtad mióta vagy együtt vele, ami fontos tényező. Ha már több mint fél éve és nem volt gond, valószínű hogy már nem is lesz, ha meg kedves akkor nem hiszem hogy ki fog baxni veled pl félrelépéssel. Ugye a szerelem nem mindig örök, lehet hogy egyszer elmúlik a szerelem egyik, másik, vagy mind a két fél részéről, de ezt majd úgyis megbeszélitek. 25/f

amúgy pontozz fel, köszi :))

2012. jan. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ment a pont:)
2012. jan. 13. 23:39
 4/7 anonim ***** válasza:
köx :)
2012. jan. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

En is igy voltam ugy lattam, hogy nagyon szeret sot imad, de megis egy nap elhagyott.


L

2012. jan. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az érzelmeket nem lehet évekre előre bebiztosítani. Mindig változnak. Ha elhagy, nyilván meg volt rá az oka pl kiszeretett belőled. Ezt viszont már észre lehet venni.
2012. jan. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt a félelmet csak úgy tudod leküzdeni, hogy megbeszéled magaddal, hogy mások érzéseire nem vagy ráhatással. Ha a barátod már nem lesz szerelmes beléd, az csakis rajta fog múlni, ez ellen te semmit nem tehetsz. Én is csak azt tudom mondani, hogy élj a pillanatnak, örülj, hogy a barátoddal lehetsz, aztán ha bekövetkezik, amitől félsz, gondolj arra, hogy ennek valamiért így kellett lennie. Pont hogy találhass egy még jobbat. Egyébként velem is ez történt, amitől te félsz, én összeomlottam, de aztán amikor beláttam ezt a dolgot, sikerült összeszednem magam. Mindenkinél van jobb. És ezt olyan mondja neked, aki meg volt arról győződve, hogy neki teremtették az exét és nincs nála tökéletesebb a Földön.
2012. jan. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!