Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Friss kapcsolatban, ami még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss kapcsolatban, ami még csak pár hete/ hónapja tart mennyi időt töltötök együtt?

Figyelt kérdés

Ha szombat este pl bulizni mentek a barátaitokkal hívjátok az új barátnőt/barátot?

Én legszívesebben minden percem vele tölteném. De valahogy mindig úgy alakul, hogy csütörtök és vasárnap este alszok nála. Ő tegnap este a haverjaival ment , múlt hét szombaton bulizott és azt mondta igazam van amiért rosszul esik, hogy nem hívott. Most megint itt a szombat este és megint nem találkozunk. Nekem ez olyan furcsa. Minden barátnőm a pasijával/ családjával tölti a péntek-szombat estét én pedig ülhetek itthon egyedül. 28 L 35 F


2012. jan. 14. 14:07
 1/5 RAZ0R válasza:

Szia

Nekem mikor friss volt a kapcsolatom, akkor sem tudtunk heti 1-2 napnál többet találkozni, mivel ő is úgy dolgozott meg én is, hogy nem tudtuk összehozni a dolgot.

Jelenleg is max. 3 nap tudunk egy héten találkozni.

Viszont, ha sok a szabadidőtök, amit egymásra tudnátok fordítani és mégsem találkoztok, akkor valami gáz van.


26F

2012. jan. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát igen, szerintem is, de h mondom én vagyok a túlérzékeny és nem kell egymást megfojtani, mennyek barátnőimmel bulizni és nem érti miért nem járunk el külön a lányokkal. De mindenkinek van párja családja így ők persze, hogy nem akarnak. Ha pedig elhívnak engem haverokkal akkor pasikkal ne bulizzak mert persze féltékeny.
2012. jan. 14. 14:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Menj el a barátaiddal te is!Nehogy már szombat este egyedül gubbassz a 4 fal között!

Amúgy amikor nem vagytok együtt legalább felhív?Vagy sms-eztek?


Nálam eddig úgy volt,hogy mentünk külön is,de együtt is a volt párom társaságával ide-oda.De voltak olyan programjaink,amikor külön.

Végülis ő hozzám jött haza,akár éjjel is.

2012. jan. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mikor összejöttünk barátommal nekem vizsgaidőszakom volt, akkor kezdődött. Míg lecsengett az a két hónap, két könyv fölött ülve zajlottak a randik, 1-2 szex előtt és után ő vagy mellettem feküdt, vagy játszott a gépen, vagy haverokkal ment el. Mikor vége lett, az ő munkája nőtt meg, reggeltől estig egy továbbképzésen volt, vagy épp dolgozott, szóval megint csak esténként taliztunk, és az is abból állt, hogy átmentem, vagy ő jött át, evett, zuhanyzott, és aludtunk.

Kapcsolatunk elején alig tudtunk együtt lenni, de amint felszabadultunk egy picit a kötelességek alól, főleg nyáron, elég sokat voltunk együtt, heti 4-5 alkalommal, néha több, persze ha akart haverozni, tőlem mehetett, én is mentem saját dolgomra.

Most kevesebbet találkozunk, hogy újra van suli, meg vizsgaidőszak, de hát szerintem ez ilyen, van olyan periódus, amikor az ember ha akar se tud többet lenni a párjával. Ennyit rólam, mert erre vonatkozott az első kérdés.


Ha bulizni megyünk, általában hívjuk egymást, ha ráér és van kedve, jön.

Ha barátod nem akar elhívni, igenis tedd féltékennyé, mondd, hogy jó akkor érezze jól magát, elmész abba a klubba a barátnőiddel, amiről annyit áradoztak. (Nem kell elmenned, ülhetsz otthon is, vagy elmehetsz egy moziba, a lényeg, hogy ő ne azt lássa, hogy te csorgatod utána a nyálad, hanem hogyha nem tart rád igényt, akkor sem a készenléti barátnője vagy, hanem szórakozol mással.) Tedd csak féltékennyé, hogy voltatok abban a szenzációs klubban, és olyan jól érezted magad, táncoltatok, röhögtetek, folyamatosan jöttek az udvarlók - erre felháborodás - jajj szivem, hát tudod, hogy téged szeretlek és nem csalnálak meg, blabla, a lényeg, hogy ne gondolja, hogy a tulajdona vagy, amivel úgy rendelkezik, ahogy akar, a kötelessége törődni veled, és ha nem teszi, majd más fog.

2012. jan. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 IQ Ninja ***** válasza:

Mivel barátnőm az osztálytársam, így rengeteget. Reggel 7-től délután fél 4-ig szinte folyamatosan együtt vagyunk.:) És ha máshova járna, akkor is annyi időt töltenék vele, amennyit csak tudok.:)


18/F

2012. jan. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!