Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megkerhetem arra a baratomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkerhetem arra a baratomat hogy ne beszeljen egy bizonyos lannyal? Azert mert feltekeny vagyok, mert szerintem tetszik neki ez a lany.

Figyelt kérdés
Mar lassan 4 eve egyutt vagyunk a parommal es en meg mindig ugyan annyira nagyon szeretem es azt hiszem o is de a feltekenysegtol megorulok. Van ez a lany, kozos ismeros, rajottem hogy messengeren szoktak beszelgetni, eleg gyakran es szamomra tul kedves hangvetelben, mikor rakerdeztem a baratomnal h szoktak e beszelni letagadta, kozben azt is eszrevettem hogy facebookon likeolgatjak egymast meg kommentelgetnek. Elmondtam a paromnak h tudom h beszelnek es hogy miert tagadja le, mire o azt mondta h elfelejtette hogy beszelt vele mert o nem figyel oda ilyen kis hulyesegekre, pedig azelott tobbszor is rakerdeztem. Elmondtam neki hogy engem bant azzzal ha beszelnek mert rossz erzesem van tolle de o azt mondta h csak haverkodnak, megkertem hogy ha lehet tobbet ne irjon neki, vagy ha megis a lany rair vagy valami akkor mondja el nekem, azt mondta h ok. Azota lattam hogy facebookon megint joban vannak es most nem tudom h higyjem e hogy nem beszel vele vagy megint csak tagadja. Arra gondoltam h megkerem hogy torolje a listajabol de aztan rajottem hogy azzal csak magamtol taszitom el, de annyira feltekeny vagyok. Mit tegyek?
2012. jan. 14. 15:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy fordított esetben te sem törölnéd le a fiú barátodat, valam is ez volt, bnőm hisztizett kb minden lányra akivel jóban voltam, én szerettem és mindenkit letöröltem, aztán túl jóba lett egy fiúval, csak egyszer voltam féltékeny szóltam neki, és inkább lehülyézett és szakított velem... nők.. fuj
2012. jan. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

sose kényszeríts egy fiút a papucsságra! egyik haverom is ilyen, tök jóban voltunk, sokat dumáltunk, aztán lett egy nője, aki folyamat féltékenykedik (pedig a csaj írogatott szerelmes leveleket az exének, amit haverom megtalált, és még ő féltékeny...). azóta kb alig beszélünk, és haverom megmondta, hogy a bnője hisztijei miatt, mert a csaj "már a látványtól is rosszul van, hogy egy lány írogat a pasijának". aztán végül megegyeztek, hogy a lány megnézheti minden beszélgetésüket, és szólt is nekem haverom, hogy tudjak róla, hogy a csaj megnézi. na mondom kösz. nem volt köztünk soha semmi, még csak flört sem, ezért nincs rejtegetnivalóm, de ne olvasgassa már egy hisztis p.csa a beszélgetésünket, különben is, a féltékenységtől elvakultan úgyis azt lát bele egy beszélgetésbe, amit csak akar! és a haveromat elég nagy papucsnak tartom, hogy megadta a csajnak az összes jelszavát mindenhova, és még szól is nekem, hogy olvasni fogja a csaj.


egy nő, aki szereti a párját, nem kényszeríti ilyenre. mert a szeretet NEM egyenlő a birtoklással! és ha meg akar csalni, úgyis meg fogja tenni...

2012. jan. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!