Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találok olyan lányt aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok olyan lányt aki kedves aranyos. Nem kell bombanő vagy ilyen plázacica. Egy átlagos lányt. Hmm?

Figyelt kérdés
A haverommal beszéltük ezt a multkor h milyen nehéz manapság egy átlagos kedves aranyos lányt találni aki még normális is.
2012. jan. 15. 00:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 anonim válasza:
90%
Én egy aranyos, kedves csajnak tartom magam. Nem vagyok szerintem csúnya se. Még sincs senkim már jó ideje. Pedig én se egy izmos, menő macsót akarok, csak egy kedves, aranyos fiút.
2012. jan. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/74 anonim válasza:
#21: Én is ugyanígy vagyok :( Csak arra vágyom, hogy valaki mellett boldog lehessek és ő is boldog legyen mellettem.
2012. jan. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/74 anonim ***** válasza:
Francba,a hogy mindig együtt jár a kedves-aranyos jelző. Nem tudok egyszerre mindkettő lenni, vagy erre, vagy arra kell figyelni....
2012. jan. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/74 anonim ***** válasza:
45%
Érdekes, hogy ezen az oldalon, mindig minden lány olyan, mint a kérdésben szereplőek:D
2012. jan. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/74 anonim ***** válasza:

Itt vagyok :D

Igen ezen az oldalon tényleg sok normális csajjal lehet találkozni, mégpedíg azért mert az ilyen lányok félénkek. Itt vagyok pl én: Hiába mondják, hogy kedves vagyok és szép, mégsem merek barátkozni. Suliban csenden félrevonulok, suli után rögtön jövök haza. Hiszen hova is mennék? Barátaim nem nagyon vannak mert a fiúkat csak a menő plázacicák érdeklik, ezért neten próbálok barátkozni. És hidd el sok ilyen lány van még..

2012. jan. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/74 anonim ***** válasza:
Egyálltalán milyen korú lányt keresel? (:
2012. jan. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/74 anonim ***** válasza:
Lányok! Nincs valaki véletlen Kecskemétről vagy a közelből?
2012. jan. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/74 anonim ***** válasza:
Na és esetleg Erdélyből valaki? :D
2012. jan. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/74 anonim válasza:
A 21. hozzászóló voltam. Én Debrecen közelében lakom, és 18 éves leszek. :)
2012. jan. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/74 Kutyus70 ***** válasza:
100%

Nos... nem tudom mennyi idős vagy, azaz milyen korosztály. Anyukám lánykorában még voltak normális lányok. Az úgy 60 évvel ezelőtt volt. Akit tehát akkor mondjuk 18-20 évesek voltak, azok ma már úgy 78-80 évesek, tehát már nem éppen lányok... Nem vicc. Akkoriban még teljesen más volt a mentalitásuk. Pedig nem volt számítógépes társkereső, MSN, Facebook, MyVip, iWiW, stb.

Manapság igazából nem is az aranyossággal, kedvességgel van a baj. Most is nagyon aranyosak és kedvesek a legtöbben, és még szépek is. Hanem a komolysággal és a normálissággal van a baj. Tehát nem lesz könnyű dolgod barátom... Rengeteg aranyos és kedves lánnyal megismerkedhetsz, de ha fiatal vagy vigyázz: Rengeteget fogsz csalódni, míg megtalálod azt a lányt, aki normális is. De azért ne add fel, és kívánok őszintén sok sikert és boldogságot!


u.i.: ...Aki az örömlány linkjét adta meg, az tényleg bunkó, mert a srác szerintem sem nem egy k*rvát keres, hanem próbálja megtalálni a párját! Igaz, én sem sokat tudok segíteni neki, hogy megtalálja, de legalább nem gúnyolódok...!

2012. jan. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!