Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találok olyan lányt aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok olyan lányt aki kedves aranyos. Nem kell bombanő vagy ilyen plázacica. Egy átlagos lányt. Hmm?

Figyelt kérdés
A haverommal beszéltük ezt a multkor h milyen nehéz manapság egy átlagos kedves aranyos lányt találni aki még normális is.
2012. jan. 15. 00:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 anonim ***** válasza:
Győrbe is van ilyen? :D
2012. febr. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/74 anonim ***** válasza:
Én normálisnak tartom magam és a barátaim.. Hogy hol találtok ilyen embereket? Hát, sehol... Én személy szerint sehová nem megyek, suli, lovarda, itthon. Régen röplabdáztam, akkor a terem, hétvégén verseny, tanulás... Szóval:S Egyébként mi meg így vagyunk a fiúkkal, hogy sehol egy normális, aki nem a kirakott segget nézi, és az olyan lányok után fut...
2012. febr. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/74 anonim ***** válasza:
Menny el műkorcsolya vagy valahova korizni és ott lesznek
2012. febr. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/74 anonim ***** válasza:
Én pont így vagyok a fiúkkal nem találok egy értelmes ,normállis fiút =$
2012. febr. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/74 anonim ***** válasza:
51%
Mert nem veszitek észre a normális fiúkat, ha nem néznek ki jól :P
2012. febr. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/74 anonim ***** válasza:
ez nem igaz :|
2012. febr. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/74 anonim ***** válasza:
Csak ritka a normállis fiú :/
2012. febr. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/74 anonim ***** válasza:

Helló!


Én is őket keresem kérdező.


Esetleg Debrecen környékiek írhatnak lányok közül, nem eszek meg senkit, csak néha. :D

2012. febr. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/74 anonim válasza:

Csatlakoznék a klubbhoz:-). Akárhányszor nekem bejött valaki, Én neki nem, pedig lány ismeröseim szerint jól nézek ki, csak a három delikvens után már nem hiszem el... Szóval ha van az oldalon 17, 18 éves ózdi lány, és nem zavarja hogy nem vagyok bunkó, és nem egy disco mániás, írjon.


Na így kell társkeresőt csinálni egy fórumból :-).


18f

2012. febr. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/74 RaksashaGirl ***** válasza:
39%

15 Eves fullnormalis(najo normalis nem, de a mai csajokhoz merve talan) csajszi vagyok.. Pasival.^^

ez van fiuk, ha nem a selejtet akarjatok, tobbet kell dolgozni.. :) Az a gaz hogy az en korosztalyomban a fiuk sz*rnak a normalis csajokra, nekik csak a plasztikbabak meg a szilikonribik, a szoke libak meg a plazacicak kellenek. Volt anno egy nagy szerelmem, osztalytars, tok jol elvoltunk, talan volt is koztunk valami, de tavaly ev vegen az osztaly kituno

2012. febr. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!