Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találok olyan lányt aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok olyan lányt aki kedves aranyos. Nem kell bombanő vagy ilyen plázacica. Egy átlagos lányt. Hmm?

Figyelt kérdés
A haverommal beszéltük ezt a multkor h milyen nehéz manapság egy átlagos kedves aranyos lányt találni aki még normális is.
2012. jan. 15. 00:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/74 RaksashaGirl ***** válasza:

Tanulo, Miss gyonyoru hangu "szende szuzike" lanya raszallt, aki igazabol egy ketszinu luvnya, azota nyalcsorgato pincsikutya a srac.. Mondjuk megerte, mert nem ismernem igy a jelenlegi baratom.. :)

bocs a felbeszakitasert, erintokepernyon vagyok, kicsit gonoszkodik velem.. ^^

2012. febr. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/74 anonim válasza:
50%

íIgazából az a gond, hogy a srácok többsége nem arra vágyik, hogy legyen melette valaki, hanem hogy legyen valaki, akit minnél többször meghúzhat, és aki mindent elnéz. A lányok többsége meg akigyúrt, kockaas, részeges idiótákra bukik, akik meg nem ilyenek elmeetnek a femébe mmindkéét oldalon, mert ha találnak is olyat, aki normális, vagymőrültnagy a távolság, vagy meg egy tahóval van együtt... Suliban dumáltak az első kategóriások, és olyanokkat halottam, hogy az csúcs... Kapásból abból áll a hétvégéjük, hogy se** részegek, nem emlékeznek semmire, aztán a csajok felét lefektetik, aztán meg menje

nek a fenébe... Akkasztani kéne az összrset...

Na bocs, ki kellett írnom :-).


Előző oldal uccsó előtti.

2012. febr. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/74 anonim ***** válasza:
100%

Azért nincs ilyen lány, mert nem erre van igény... Én elvileg kedves, normális, jól kinéző csaj vagyok, és azért nem találok pasit, mert még a csúnya pasik is bunkók és beképzeltek, akiknek csak arra kell egy lány, hogy mutogassák és jól meghúzhassák. Természetes, hogy nincsenek normális lányok, hiszen a pasik 90%-a se normális. Amilyen a mosdó, olyan a törülköző.

Ezt most nem rád értem, de szerintem te is tudod, hogy a pasiknak általában mi az igény, akkor ne csodálkozzunk, hogy a legtöbb csaj ennek akar megfelelni, és ez fordítva is igaz.

2012. febr. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/74 Hanariko ***** válasza:
Nem olvastam végig a kommenteket, de a 10-nek üzenném hogy nem haltak ki, csak nem látjátok meg őket.
2012. febr. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/74 TB28 ***** válasza:
13.11 te hol laksz? :)
2012. febr. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/74 anonim ***** válasza:

53.

osztom a véleményt, nem értem mért kell ezen csodálkozni...

2012. febr. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/74 anonim ***** válasza:
Könyvtár színház, kutyasétáltatás, és egy normális cigánymentes beülős helyeken.
2012. febr. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/74 anonim ***** válasza:

Az én tapasztalatom szerint pont az átlagos, rendes csajok nem kellenek senkinek se. :(

17/L

2012. febr. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/74 retekegér96 válasza:
A jo csajok a 8.kerületben, a dioszegy utcában laknak. Menjetek el oda. Bkvval 99-es busz.
2012. febr. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/74 anonim válasza:
szia sajnos az ijen lanyok kihalofelben vanak mert ijet keresek en is de akit edig talaltam annak pasija van am ha talalsz ijen lanyokat szoj nekem is 18 F
2012. febr. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!