Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy reagálnál az exbarátnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnál az exbarátnője hivosgatásaira?

Figyelt kérdés
Már 1,5 éve együtt vagyok a párommal.Éppen náluk voltam,amikor egyszercsak jött egy üzenet a telefonjára,mivel ő kint volt a garázsnál szóltam neki mikor visszajött,szivem irt vki. Erre megnézte és konkrétan egy olyan hangvételű sms volt: h nem-e érne rá ma este,ne kérdezze miért..stbstb.Ilyen felajálkozó sms. Kérdeztem ki volta az és erre az volt a válasz: az exem.Nagyon ideges lettem.Visszahivtam a számot,kiváncsi voltam bele szól-e.Meglepődött h egy lány hivta vissza,még ő kezdet el lek..ni,meg h ő nem tudja ki vagyok.A végén kinyomta a telót.Mondtam a páromnak h örülnék neki,ha felhivná és megkérdezné előttem h mit akart,de nem tette. Rá pár órával már kiderült h pár hónapja már újra elkezdtek beszélni meg irosgatni egymásnak,persze ezeket mind kitörölte(iwiw,sms,hivás) ő beszél mindig a bizalomról,de ő annyit nem tudott megtenni h elmondja mindezt. Ti hogyan reagálnátok erre?:( nekem nagyon rosszul esik h ezek igy derültek ki...
2012. jan. 15. 01:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Zavard el! Mind a kettőt.
2012. jan. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
El tudom képzelni mit érzel és nagyon sajnálom. A legtisztább azt, ha kirúgod a pasit te magad, hisz abszolút nem megbízható pasi.:/ Ha nem teszed sajnos akkor is egy idő után vége lenne, mert vita vitát szülne ezek után, soha nem lenne vége a vitáknak, ő közben exbarátnőjével tartaná a kapcsoltatot továbbra is és jó ürügy lenne a pasinak szakítani veled. Ne várd meg, hogy ő szakítson veled, tedd meg te. Sajnálom tényleg, hogy így alakultak a dolgok, de sajnos nem tudsz mást tenni. Most jól lebukott a pasid, de lehet jobb is mert akkor a hátadmögött tennék és az nagyon megalázó. Van tőle 1000x rendesebb pasi is akiben nagyon megbízhatsz és igazán szeret és megbecsül majd téged. Tudom én könnyen beszélek, de kivülállóként csak ezt tudom mondani, Én tudom, hogy rossz neked és egy ideig még rossz lesz, de később hidd el nekem örülni fogsz, hogy megszabadultál egy ilyen pancsertől. 26/L
2012. jan. 15. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én szólnék, hogy hívtam neked egy taxit, fél órád van, hogy összecsomagolj!

Nekem volt féltékeny barátnőm (sőt rosszabb: féltékeny feleségem). Azért nem mondtam neki el, hogy írt az exem, mert tudtam, hogy jelenetet rendezne a semmi miatt.

Ha felhívna valamelyik exem, mert valamiért beszélni szeretne velem, (ha baráti maradt a kapcsolatunk), akkor megmondanám a páromnak és elmennék.

Vannak lány barátaim és bármikor találkozhatom velük. Jelentést sem kell tennem, hogy mi történt, miről beszéltünk. A bizalom erről szól.

2012. jan. 15. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

ha már pár hónapja írogatnak egymásnak,akkor ott dugás is volt.

exeknél akik jóban maradnak eléggé alap.

az meg a te döntésed,hogy az zavar-e,hogy néha félredug a változatosság kedvéért és ez szakító ok-e nálad,vagy elég az ha leépíti a csajt.

2012. jan. 15. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én az életben nem beszélek többet az ex barátnőimmel,velem nem járnál igy,én arra gondolnék a helyedben,hogy megint akarnak valamit egymástól,ezért a titkolózás is
2012. jan. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
2:32 rendes vagy h még engem dobnál ki,főleg h szerintem azért ez több mint "semmi" (ahogy te fogalmaztál) nyilván egy olyan miatt h megkérdik egymástól szia hogy vagy azért nem vonnám kérdőre,de az üzenet nem ilyen volt.Kivánom neked, ha párkapcsolatban élsz,kapjon hasonló üzeneteket a párod,kiváncsi vagyok h fog esni.És még lehet téged fognak kidobni...
2012. jan. 15. 09:50
 7/14 anonim ***** válasza:

Ne bizz meg benne. Velem is tortentek ilyen dolgok. Es kiderultek mas dolgok!!!

Es az exbaratno mit kepzel magarol hogy lekur..z teged? Miert lennel az o szemeben egy k..a ha egyebkent kettejuk kozt mar nincs semmi se?? ha ok csak jo barati kapcsolatban vannak??? miert ez a harag az ex reszerol, ha o mar nem erez semmit?

Szerintem ok meg neha DUGNAK!

sajnos ilyen a vilag. ez csunya! de szerintem ez van. Beszelj vele, marmint a paroddal!

Es sose hidd azt hogy te vagy a feltekeny, mert ez nem igaz. Az egesz onnan ered, hogy o nem korrekt, es te ezt megerezted, es most mar csak tudni szeretned. Sajat magad veded meg. Ha hulyesegeket mondana rad, hogy feltekenykedo vagy, akkor nyugodtan allitsd le, hagyd is ott. Az ilyen nem erdemel meg semmit se. Foleg nem teged!!!

2012. jan. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Személyesen felkeresném az exbarátnőt, és mosolyogva, higgadtan közölném vele, hogy egész egyszerűen tönkreteszem, ha még egyszer bármilyen formában megkörnyékezi a páromat. Nekem bevált, bár az én exem nem volt nyitott az ex közeloedésére úgy mint a tied...
2012. jan. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ja és igen, én is osztom az a véleményt, hogy összejárnak dugni a csajjal vagy legalábbis tervezik.
2012. jan. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
ez az,hogy még nem is jó baráti viszonyban vannak elég rosszul váltak el de ez már vagy 2 éve. Éppen ezért azt sem lehet elmondani h néha néha azért keresik fel egymást h megkérdezzék mizujs veled mostanság,mert nem.
2012. jan. 15. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!