Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne féljek?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel a barátom jóban van, nem tetszik neki, de egyszer kevertek és hazudott róla, mert nem akart megbántani. (amikor ez történt, akkor nem jártunk)De én azóta is folyamatosan félek és beképzelem magamnak, hogy ők állandóan beszélgetnek és félek, hogy a csaj el akarja tőlem venni. Tudom, hogy nincs okom rá és ez csak paranoia, de hogyan tudnám ezt leküzdeni? Kérdeztem már a barátomat róla sokszor, de mindig mondta hogy engem szeret és csak jóba vannak és beszélgetni nem tilos. Mit tegyek? Félek.
2012. jan. 15. 15:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne legyél féltékeny, akkor csak azért is megfog csalni.
2012. jan. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!