Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mai fejlett világban miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai fejlett világban miért várják el a legtöbben még mindig, hogy a pasi udvaroljon, kezdeményezzen?

Figyelt kérdés
Így a 2010-es években - ahol már teljes az egyenrangúság - szerintem szakítani kéne ezekkel a nézetekkel. Bár vannak nők, akik kezdeményezőek, az általános felfogás (véleményem szerint) még mindig eléggé konzervatív, és a férfiaktól várják a nagy lépéseket. Ti egyetértetek ezzel?
2012. jan. 15. 23:08
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
akkor nyilván azzal sem lehet gondod, hogy kezdeményezned kell ;)
2012. jan. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Nincs hát! Az a normális, nem? Max elküld. Na bumm, legalább tudom és nem húzom tovább az időmet feleslegesen. Ha meg nem, annál jobb! Úgyhogy a Kérdezőnek is csak ezt tanácsolnám. Ne parázz attól, hogy elutasítanak, mert mi van akkor? Semmi. Arra meg ne várj, hogy majd egy csaj kezdeményez, ez nagyon ritka és általában olyan srácoknál fordul ez elő, akiknek amúgy sincs csaj parájuk. Szóval lépj a tettek mezejére, ha elküldenek, szard le, lesz másik. Viszont ülni és várni pont annyi hatást fog kelteni az univerzumban, mint ahogy az hangzik. Ülsz és vársz...

27/f

2012. jan. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
86%

A mai fejlett világban nagyon sokat tudó vibrátorokat lehet kapni. Ha egy nőnek csak erre van szüksége, akkor vesz egyet.

Viszont ha férfira van szüksége, akkor férfit keres.

Egy olyan nőt, akire minden ki pályázik egy társaságból, csak úgy lehet megszerezni, ha tesz valamit az ember és férfiként viselkedik. Hidd el, hogy mindkét félnek jobb, ha így alakul ki egy kapcsolat!


"az egyenjogúságot mi nők vívtuk ki évtizedek kemény munkájával"

Arról szépen megfeledkezel hogy egymás után két világháború, ahol jellemzően férfiak haltak meg. Ha ez nincs, akkor nincs szükség a női munkaerőre... A technikai feltételeket is a férfiak teremtették meg.

2012. jan. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
A "mindenki" természetesen egybe írandó. Gépelési hiba volt.
2012. jan. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Nő létemre kipróbáltam a kezdeményezzek én dolgot, de csúfos vereséget szenvedtem, így hát legalább ebben az egyben maradjon a pasiknál az irányítás.
2012. jan. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
35%

"Arról szépen megfeledkezel hogy egymás után két világháború, ahol jellemzően férfiak haltak meg. Ha ez nincs, akkor nincs szükség a női munkaerőre... A technikai feltételeket is a férfiak teremtették meg."


te meg arról feledkezel meg, hogy ha nők a vezetők, nincs világháború...-.-

2012. jan. 16. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
:)) Azért az nem olyan biztos. Már nem azért de csak a közvetlen környezetemben azt látom, hogy amíg mi férfiak elvagyunk egymással, akkor is, ha nem kedveljük annyira a másikat, addig a nők civakodnak meg fújnak a másikra. Sőt ami még rosszabb, egymás háta mögött áskálódnak. Persze férfiak között is van konfliktus, nem azt mondom, de nők között ez szerintem gyakoribb.
2012. jan. 16. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
46%
mi köze van az udvarláshoz a kereseti lehetőséged te feminista Kurvä
2012. jan. 16. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
59%

Hiába írunk 2012őt, van ami nem változik, az emberek viselkedése sem változott sokat az elmúlt kétezer évhez képest, inkább visszafejlődtünk. Ne ebből induljon ki senki. Vannak szokások, hagyományok, nem véletlen alakult ki, hogy a férfi dolga legyen meghódítani egy nőt. Állatvilágban is a hím a kihívóbb, hogy magára vonja a figyelmet. Nem az állatokhoz hasonlítom magunkat csak a természet "tudja mit csinál", oka van annak, hogy így alakult, akkor a mostani élet is másformában létezne.

Abból meg nem tudom hol a fejlettség, hogy nem mernek megszólítani egy nőt. :D Szerintem egy igazi férfi megszerzi magának amit akar és mindent megtesz érte, nem viszonozzák akkor keres mást, ilyen egyszerű.

Szerintem szükség van arra egy kapcsolatban, hogy benne legyen az a férfiban, hogy "ezt" én szereztem, büszke lehetek rá, vigyázok rá. Alapvető vadászösztön.

Egy nő csak viszonozza az érdeklődést vagy provokálja ki, hogy törődjenek vele, éreztesse, hogy szüksége van a férfira. Egy nőnek meg arra van szüksége, hogy érezze, hogy akarják. Ennyinek elégnek kell lennie, hogy kialakuljon valami.

Amúgy szerintem azt kellett volna agyonütni aki kitalálta a női egyenjogúságot. Több normálisabb család lenne ha anyuka jobban ráérne a gyerekkel foglalkozni.

2012. jan. 16. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

"Hidd el, hogy mindkét félnek jobb, ha így alakul ki egy kapcsolat!"

Szerintem is. Sok minden, ami a fejünkben van, még nem változott meg. De előttem jól leírták, hogy mik ezek.


Amúgy szerintem túl egyszerű is lenne, ha a nők kezdeményeznének, szinte tisztességtelen előnyhöz juttat. Több szex lenne a világban. Mert a nők ma jobban tudnak kezdeményezni, a férfiak pedig gyakrabban mondanának igent! Aztán egy idő után ez is megfordulna.

2012. jan. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!