Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mai fejlett világban miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai fejlett világban miért várják el a legtöbben még mindig, hogy a pasi udvaroljon, kezdeményezzen?

Figyelt kérdés
Így a 2010-es években - ahol már teljes az egyenrangúság - szerintem szakítani kéne ezekkel a nézetekkel. Bár vannak nők, akik kezdeményezőek, az általános felfogás (véleményem szerint) még mindig eléggé konzervatív, és a férfiaktól várják a nagy lépéseket. Ti egyetértetek ezzel?
2012. jan. 15. 23:08
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

"te meg arról feledkezel meg, hogy ha nők a vezetők, nincs világháború...-.-"


Ajánlom a Szexmisszió c. lengyel klasszikus megtekintését.

2012. jan. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
szerinte ez a TERMÉSZETES!
2012. jan. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

"mi köze van az udvarláshoz a kereseti lehetőséged te feminista Kurvä"


előbb tanulj meg magyarul, puhap.öcsű barátom...utána magyarázz...

2012. jan. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
0%

vadgesztenye

téged kéne agyonütni, mert nem látsz tovább a természetnél. ..de igazad is van, az ilyen csak szaporodjon, arra legalább jó vagy...

2012. jan. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Szerintem meg pont azért vannak ilyen szarban az emberek mert teljesen kifordultak a természet rendjéből.

Szerinted mit kéne még látnom?

2012. jan. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
bármit ami több...pl tudományok..ahelyett hogy szaporodnál bele a túlnépesedett világba, inkább terveznéd meg hogyan légy örökéletű pl...csak egy példa, de anyi minden van még ezen kívül.
2012. jan. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
0%

Sziasztok!

első amit mondanék: ha nő nem lenne nem lenne férfi sem! amugy meg nem értem ki szült volna titeket!! az egy dolog hogy a terhességhez férfi is kell, bár a mai világban elég egy sejt, akár női is!! szóval hímsoviniszták: a nő szült titeket nem kell blamálmi

2: ha egy nő kezdeményez azt mondják romlott erkölcsű nő gondolom tudjátok milyen szavakat értek ez alatt a kifejezés alatt, akkor most mi van? ha a férfi kezdeményez az meg van dicsérve.

3: a férfi dolga az udvarlás, tegyen valamit amivel meghóditja a nőt, biológiailag ennek fontos szerepe van, a természetben sem adják oda magukat a nők, nöstény állatok sem azt mindig ki kell érdemelni, hogy lássa az illető érdemes e a férfi hogy utódot szüljünk neki.

Megjegyzés: én nem igen keresnék magamnak félénk férfit akit noszogatni kell mindenre, meg terelgetni. egy férfi jó ha határozott, erős biztonságot stabilitást sugároz akire érzi a nő lehet bizni az életét, és nem él vissza erejével, nem bunkó.


nem a nőnek kell odamanni a férfiho. a nőnek annyi a tennivalója, hogy jelezze ha bejön neki a pasi:

szemkontaktus alkalmával mosolyog a férfira például, az már egy jel, hogy tetszik neki meg akarja ismerni, innen a férfi dolga a következő lépés. aztán ha a sors ugy fordul feleségként meglépi majd ö amiket neki kell, addig meg örüljetek hogy azt hiszitek ti irányiotok

2012. máj. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
0%
előző voltam bocs a helyesírási hibákért, nagyon siettem, aki nem kötekvős jóra érti.
2012. máj. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!