Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy népszerű és sikeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy népszerű és sikeres fiúnak, miért ilyen nehéz meghódítania egy visszahúzódó lányt?

Figyelt kérdés
én vagyok a fiú(24) és van egy lány(23) akivel jó kapcsolatunk van,meg sokat beszélünk,szemezünk,jól elvagyunk egymással,de a lány hol ilyen,hol olyan,csak ha ketten vagyunk,akkor mer megnyílni, nagyobb társaságban teljesen visszahúzódik,mert nekem még sok barátom van a munkahelyünkön,és ha másokkal is beszélek,ilyenkor szinte elmenekül előlem, most akkor mégse jövök be neki? vagy csak ennyire félénk? mit tehetnék,hogy közelebb kerüljek hozzá,és ne csak barátság legyen köztün
2012. jan. 17. 17:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél vissza az egódból te népszerű, sikeres srác..
2012. jan. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
John Tucker must die.
2012. jan. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Csak ennyire félénk és gátlásos.Társaságban nem nyílik meg. Van ilyen.Én is ilyen vagyok.De azt vedd figyelembe hogy veled hoyg viselkedik.és ezek szerint bír téged.
2012. jan. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

mikor ketten vagyok, akkor kicsit legyél rámenős. nem kell nagyon, csak egy picikét :)

esetleg adj egy puszit a kezére ;)

2012. jan. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, szintén 23. Azt tudnám tanácsolni, hogy koncentrálj kettőtökre, találkozgassatok haverok, ismerősök nélkül, és kezdeményezz nála. Miután összejöttetek, csak utána vállalnám fel a helyedben kapcsolatot a haverok előtt, így tudnád támogatni, feloldódna melletted.
2012. jan. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

A félénk lányok általában nem szeretik a partiarcokat és az egoista pasikat. Nem ítéllek meg, nem ismerlek, csak a kérdésed alapján próbálok válaszolni. :)

Tudod az ilyen lányokat nem lehet a csillogó fogsorral, jó dumával, 600 baráti körrel lenyűgözni. Nekik más jellegű dolgok számítanak. Nekik ettől több kell. (nekem is)


24/n

2012. jan. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Oké visszaveszek:D :D Vele ám nem vagyok olyan,próbálok kedves lenni,meg segíteni ahol lehet,de ettől csak mégjobban zavarba jön,sőt néha le is szögezi,h csak miatta,ne tegyem meg ezt meg azt
2012. jan. 17. 17:19
 8/20 anonim ***** válasza:
Hat társaságba jóhogy ilyen.
2012. jan. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Bocsi, most néztem, hogy a lényeget le sem írtam...

Szóval egy ilyen lánynak arra van szüksége, hogy a pasi bizalmat ébresszen benne, biztonságban érezze magát mellette.

Azt tudnám tanácsolni, hogy kettesben találkozz vele, és bizonyíts. Légy kedves, őszinte, és megértő.


24/n

2012. jan. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
megvolt kedves vagyok vele,ha kell a csillagokat is lehozom neki. puszi már megvolt mindig azzal köszönök Neki
2012. jan. 17. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!