Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy népszerű és sikeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy népszerű és sikeres fiúnak, miért ilyen nehéz meghódítania egy visszahúzódó lányt?

Figyelt kérdés
én vagyok a fiú(24) és van egy lány(23) akivel jó kapcsolatunk van,meg sokat beszélünk,szemezünk,jól elvagyunk egymással,de a lány hol ilyen,hol olyan,csak ha ketten vagyunk,akkor mer megnyílni, nagyobb társaságban teljesen visszahúzódik,mert nekem még sok barátom van a munkahelyünkön,és ha másokkal is beszélek,ilyenkor szinte elmenekül előlem, most akkor mégse jövök be neki? vagy csak ennyire félénk? mit tehetnék,hogy közelebb kerüljek hozzá,és ne csak barátság legyen köztün
2012. jan. 17. 17:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Sikeres fiú? 24 évesen az már inkább férfi! Jól menő vállalkozásod van? Jól keresel? nekem ezek jelentik a " sikeres " szót. Emberedre akadtál ezek szerint, az a csaj nem teszi szét a lábát a "sikeres" pasiktól, megkell érte dolgozni.
2012. jan. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
abba most nem mennék bele,h milyen vállalkozásom van. a lényeg,h sikeres vagyok,és mindent önerőből értem el,ez eddig minden lánynál azonnal sikert aratott,de ennél a bizonyosnál még nem vagyok benne biztos,pont ezért kell Ő nekem
2012. jan. 17. 17:29
 13/20 anonim ***** válasza:

Remelem am összejön neked :)

Én egy ugyanilyen nőt akarok meghódítani annyi h te előrébb jársz vele

2012. jan. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,hát megteszem ami tőlem telik,de lehet,h nagyon türelmesnek kell lennem:/
2012. jan. 17. 17:32
 15/20 anonim ***** válasza:

gondolom nem akar mások előtt (akik ráadásul nem az ő barátai, hanem ismeretlenek) olyan dolgokról beszélgetni mint kettesben..


vagy, nem lehet hogy olyankor te a barátaiddal beszélgetsz, őt meg kb lesz.arod?

2012. jan. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 zseni001 ***** válasza:
Nem érdemled meg...
2012. jan. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

szerintem az lenne a legjobb, ha végre leszállna a heréd, és el mernéd hívni egy randira, ahol kettesben lehettek

persze lehet, hogy az zavarja, hogy együtt dolgoztok, fel kéne mondanod, vagy kirúgnod őt, hogy ne ez legyen az akadály.

2012. jan. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ha ilyen nagyképű majom vagy akkor miért csodálkozol, hogy egy normális csajnak nem kellesz?
2012. jan. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
jaja nagyképű vagyok,de én legalább beismerem. sőt neki is beismerem..és erre ő azt szokta mondani,h- jaaj dehogyis
2012. jan. 17. 18:07
 20/20 anonim válasza:
Hello mi lett azóta?? Jó régi kérdés.
2016. júl. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!