Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezhetném vissza?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetném vissza? Ti mit tennénetek?

Figyelt kérdés
Szeptember végén szakított velem a barátnőm (22 éves, én 23 vagyok). Sokáig kerültük egymás társaságát, de most január elején felhívott hogy nincs-e kedvem beszélgetni vele. 4 naponként 2-2,5 órát beszélgetünk egymással. Ő már mással jár, de azt mondja olyat álmodott hogy velem szexelt és utána is hiányoztam neki. Mikor tegnapelőtt felhívtam azt mondta nem igazán tudja hogy mit érez irántam. Hogy csak barát vagyok-e számára, vagy több is. De az biztos, hogy valamit biztos érez irántam. A héten össze fogunk futni, ti mit tennénetek ebben a szituációban? Úgyérzem hogy ha szingli lenne, akkor biztos újra összejönne velem. A pasija külföldi, itt tanul Pesten, elméletileg jövő héten megy ki hozzá. Én úgy érzem hogy ez az utolsó lehetőségem nála, és nem akarom elrontani. Úgy érzem már hiányzom neki, én december eleje óta nem is kerestem. Valahogyan el kéne érnem, hogy ő kezdeményezzen, mert ha én teszem meg akkor lehet hogy visszautasít.
2012. jan. 17. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, hogy ő kezdeményezzen... most nincs semmid, de ha megpróbálod akkor lehet, hogy lesz, viszont veszteni valód nincs igazából :)
2012. jan. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Légy tökös és kapd el!
2012. jan. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Külföldi? Nagy valószínűséggel néger. A négerek meg aids-esek! Ha meg otthagyja a pasiját érted, akkor téged is otthagyna bármikor, meg már ott is hagyott. Tehát egy ócska ribi.

Nekem ugyan nem kellene egy aids-es ku rva!

2012. jan. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igaza van 3.-nak.Egyébként nem gondoltál arra,hogy csak szivat?

Ő hagyott el,neki kell most teperni,ne hagyd magad!

2012. febr. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!