Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetném vissza?

Figyelt kérdés
Ex barátommal 10 hónapja élünk se veled se nélküled kapcsolatba. Azelött fél évig jártunk. A szakítás után kisebb-nagyobb időkre összejöttünk. Nagyon hangulatember és úgy mondja a dolgokat amilyen kedve van. Ha jó kedve van pozitívan áll hozzánk amikor pesszimista kedvébe van akkor azt mondja, hogy ennek nincs már jövője. Nagyon sokat törődöm vele főzök neki meg a kedvébe járok. 10 hónap alatt 5 futó kalandja volt. Mai nap beszélgettünk és azt mondta, ő már nem szerelmes de szeretne velem jóba maradni és velem nem tudna összejönni már mert sokszor megpróbáltuk és nem ment, nincs bennem semmi új a rossz dolgok nagyon benne vannak amik történtek velünk. Elmodtam neki, hogy nekem Ő az igazi nem kell nekem más és higgyétek el más nő szóba nem állna vele azok után ahogy velem néha viselkedett mégis sokat törődöm vele és kedves maradok vele mindig. Mit csináljak, hogy újra a régi legyen minden és velem akarjon újra lenni? A mi párkapcsolatunk amíg tartott nagyon felhőtlen volt. Mit csináljak, hogy garantáltan visza akarjon jönni és nem 1-2 hónapra, hanem hogy újra szerelmes legyen?

2011. dec. 25. 17:47
 1/4 anonim válasza:
0%
Telepítsd újra a rendszert :D
2011. dec. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Amúgy meg üljetek le, beszéljétek meg még egyszer a dolgaitokat, és mondd neki, hogy próbáljátok meg újra, biztasd őt!

Hidd el, ha jól csinálod menni fog!

2011. dec. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
10000x megpróbáltam vele beszélni de mindig belémfojtja a szót és azt mondja hogy már megint lelkizek és 48372x végigrágtuk már ezt.
2011. dec. 25. 17:53
 4/4 anonim válasza:
köss rá pórázt
2011. dec. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!