Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért dúl bennem ekkora félelem és komplexus? Mi lehet az oka? (bővebben lejjebb)

Figyelt kérdés
Az a helyzet bevallom férfiasan, hogy félek a nőktől! Egyszerűen olyan komplexus és félelem dúl bennem, hogy nem bírom leküzdeni. Ha egy csaj van a közelemben akkor szabályosan ver a víz, melegem van, össze-vissza nézegetek, és kb 2 percnél tovább nem bírom és arrébb kel lépnem. Komolyan rosszul leszek. Még sose volt barátnőm, de olyan szinten , hogy még csaj nem is ért hozzám. Szerintetek van köze ehez a dologhoz annak, hogy ha szex-re kerülne sor egyszer akkor harcképtelen vagyok (fitymaszűkület+erősen letapadt fitymafék)? Bocs, ha hosszúra sikerült. Előre is köszi. 20/F
2009. máj. 26. 22:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintme nagyon is köze van hozzá,tudod hogy nem tudsz teljesiteni,ezért már feszélyez maga a nő jelenléte is. Egy egyszerü kérdésme lenne.Miér tnem mész el orvoshoz? Igy sosem fogsz szexelni,és ugyanilyen szarul fogod magad érezni mint most.
2009. máj. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
egy szexológus sokat segíthetne
2009. máj. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
És egy pszichológus is, mert amit leírtál, az már a pánikbetegség jeleihez tartozik.
2009. máj. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Sajnos nem merek elmenni orvoshoz, mert egyszerűen nincs merszem oda állni elé, és ecsetelni a gondomat. Már terveztem, hogy felkeresek egy orvost, de egyszerűen nem megy, képtelen vagyok. Nagyon kellemetlen szituáció ez, csak az a baj, hogy akinek nincs ilyen problémája az sose tudja meg.
2009. máj. 26. 23:09
 5/13 anonim ***** válasza:
Sebész,pszihologis,szexuálpszihologus..összefoglalva őket látogasd meg,ebben a sorrendben.. az első után lehet hogy nem lesz szükség a másik kettőre
2009. máj. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
Akkor meg igy jártál.Ne haragudj de iylen hülyeségre nem igazán lehet értelmes választ adni. Vagy kicsapod a farkad a doktornak,vagy ne nyavajogjál.
2009. máj. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kellemetlen szituáció? Tudtommmal egy közönséges betegséged van amit orvosolni kell(fitymaszűkület+erősen letapadt fitymafék), lehet hogy a nőktől való félelmed is elmúlik ha ezt kezelteted.
2009. máj. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Kemény szavak jönnek, de megérdemled.

Ha ennyi bajjal nem mersz felkeresni egy urulógust, aki rutinszinten gyógyít ilyeneket, akkor jobb is, ha nem adod tovább a génkészletedet.

KÖNYÖRGÖM!!! HA EGYSZER VALAKI BETEG, AZ MENJEN MÁR EL ORVOSHOZ!!! Azért van.

Vagy mitől félsz? Hogy kiröhög, vagy mi? Őszintén, szerinted ő már hány ilyent látott?

2009. máj. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyetértek előzővel. Én a helyedben már csak azért is elmennék orvoshoz, mert annyira be vagyok szarva, hogy bajom van. (Csak mellékesen, lány vagyok és vaginális problémáim voltak. Marhára rühhelek orvoshoz menni, de olyan fontos szervemről van szó, hogy kapásból felkerestem a nőgyógyászt...akihez meg külön semmi kedvem nem volt elmenni, tekintve, hogy szégyenlős vagyok.) DE BASSZUS A TEST EGÉSZSÉGE AZ ELSŐ!! Ha az rendben van, akkor a lélek is meggyógyul!!!
2009. máj. 27. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egy pszichológus naponta ennél ezerszer durvább dolgokkal találkozik, ott te még a kellemes felüdülés kategóriába tartozol. Bár ezt igazából magadnak kellene a saját fejedben összerakni.
2009. máj. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!