Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most teljesen elrontottam?...

Most teljesen elrontottam? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 14 éves lány vagyok. Az lenne a gondom, hogy eddig egész sokat fogytam (volt miből), és az utóbbi héten mértem magam, majd következőnek pénteken. Nagyon elképedtem, amikor láttam, hogy 1kg-mal többet mutat a mérleg. Mérges lettem...Vagy is, nem, nem ez a legjobb szó...Sírni tudtam volna, majd beletörődtem, hogy már sosem leszek vékony. Így hát reggelire már is jött a péksüti, csoki, majd szülinapi bulin a pizza, a torta. Este pedig, mikor wc-re mentem és megláttam, hogy megjött (vagyis menstruálok, csak csúszott, így nem vártam) rájöttem, hogy akkor valószínűleg ezért mutatott többet előző nap a mérleg. Viszont úgy éreztem, most már elrontotta, nekem már úgy is mindegy. Így ház ma ismét nem tudtam ellenállni ezeknek a szénhidrát dús ételeknek...

Segítsetek! Mit tegyek? Teljesen elrontottam?


2011. okt. 16. 16:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Egy naptól híztál el? NEM! Akkormeg???

Nem jelent semmit!

2011. okt. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igazából egy pár napot elrontottál vele, de az egészet még véletlen sem rontottad el egyetlen zabálással.
2011. okt. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

És tudtok valamit ajánlani, hogy mit csináljak, ha unatkozom és enni akarok? Mert van, hogy akkor elkezdek olvasni, hogy lekössem magam, de akkor meg arra gondolok, hogy közben ehetnék valamit és ezért olvasás/tévézés/netezés közben is eszem.

2011. okt. 16. 16:44
 4/12 anonim ***** válasza:
rágózz
2011. okt. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
sportolj, fess, rajzolj, tanulj meg gyöngyöt fűzni, csinálj olyan dolgokat, amikor le van foglalva a 2 kezed és nem tudsz közben kajálni :P
2011. okt. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Rheeza ***** válasza:

'megláttam, hogy megjött (vagyis menstruálok, csak csúszott, így nem vártam) rájöttem, hogy akkor valószínűleg ezért mutatott többet előző nap a mérleg.'

What ?? pár csepp vér = 1 kiló/liter vagy csak értelmetlenül fogalmazol ? Egyébként meg WC + napi kaja , izzadás etc. körülbelül 4-5 kg változik NAPONTA egy ember súlya.. Ez a kedvencem h JAJ híztam vagy JAJ képzeld lement egy kiló !!! WOW Felkelek WC, reggeli előtt 80 estére 84-85 is tudok lenni komolyan.. Mi lenne ha gondolkoznál ? Bár úgy látom manapság már nem divat 12-20 év között eme marha nehéz tevékenység.

2011. okt. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
01.33: te aztán mindenhol kiosztod az embereket, lenéző, hülyézős stílusban. ha ennyire felidegeled magad, inkább ne gyere GyK-ra. még a végén elvisz a mentő :)
2011. okt. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kedves "A válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 01:33"!

Nyilván Neked van igazad: nem tudok fogalmazni, se gondolkodni...

De ha újra elolvasod és átgondolod, amit írtam, rájössz, hogy hülyeség amit írtál...

"...és az utóbbi héten mértem magam, majd következőnek pénteken."

Ez azt jelenti, hogy a két mérés között kb. 6 nap volt (NEM egy).

A 2. mérésnél pedig 1 kilóval többet mutatott a mérleg, mint az 1.-nél. Ez a nap pedig az az előtti nap volt, hogy megjött volna és úgy tudom, hogy ilyenkor folyadék-visszatartás van, tehát meglehet, hogy kicsit nagyobb a súlyom.


Kedves Utolsó, köszi, hogy megvéstél!

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

2011. okt. 17. 19:37
 9/12 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy meg az nem "pár csepp", hanem több dl, de mindegy...És nem hiszem, hogy neked 5 kg-mal többet mutat este a mérleg, mint reggel :D Max 1,5-lel. Amúgy meg én mindig felkelés+wc után méredzkedem.
2011. okt. 17. 19:39
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem, nem több deciliter :)) ami azt illeti, soknak tűnik, de igazából csak egy félcsészényi kb. Viszont abban igazad van, hogy előtte többet mutat a mérleg, mert menzi előtt a szervezet visszatartja a vizet, és az nyomhat kilókat is.

Ne aggódj, teljesen normális az is, ha a nehéz napok alatt többet eszel, és egy nap kilengés nem oszt, nem szoroz, ne is agyalj rajta. Ha becsúszik egy-egy ilyen, váljék egészségedre, és másnaptól meg egyszerűen térj vissza a régire:))

2011. okt. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!