Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Teljesen elrontottam?

Figyelt kérdés
Van egy csodálatos lány akivel nyár óta van vmi köztünk, voltunk sokszor bulizni, volt csók is minden, de vagy én nem kellettem neki vagy ő nekem, de aztán végülis beleszerettem. :) Egy darabig jó is volt elvoltunk, úgy éreztem h kezd kialakulni vmi, de aztán elég csúnyán összevesztünk, az ő hibájából, és bejelentette h nem kellek neki. Én meg persze a sok eszemmel szerelmet vallottam, de csodák csodája nem megijedt tőle hanem örült neki, de sajnos mivel tudja h nem vagyok egy jó gyerek, így azt hitte h arra kellek és bizonytalankodott, nem hitt nekem. Tegnap talán már sikerült meggyőznöm h tényleg szerettem és nem csak arra kell, de a randi időponttal megint elkezdett sz*rakodni, már bocsánat. Én meg megmondtam neki amit már rég mondanak a barátaim, h "jólvan, nem baj úgyis azt mondják a barátaim h hagyjalak" erre besértődőt, kiakadt h kibeszélem a háta mögött, ami szerintem hot baromság, ő se gondolhatja komolyan h ez kibeszélés. aztán eltűnt msnről, én meg kicsit idegbe lévén, h törölt, beírtam még azért h nem kell többet komoly kapcsolatra nekem csaj blablabla...és kiderült h nem törölt. :) szóval itt el is ment végleg, írtam neki smseket h bocsásson meg h ez nem kibeszélés. erre visszaírt h csalódott bennem és bánja már h anno odajött hozzám. :( nagyon szomorú vagyok, tényleg nagyon szerettem, ami nálam sajnos nagyon ritka. szóval kérlek adjatok vmi ötletet h mit csináljak. köszönöm. bocsi a gyenge fogalmazásért de nem aludtam semmit.
2010. febr. 3. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem te vagy a hibás telyes mértékbe, ilyenek a nők. Nem lehet eligazodni rajtuk. Ám de szerintem ezt hagyd, nem foglalkozott cseppet se veled.
2010. febr. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Foglalkozott, és nem akarom hagyni, szeretem. :) Esetleg valaki más? :(
2010. febr. 3. 13:04
 3/3 anonim ***** válasza:
sztem hanyagold egy darabig, és ha az inteligensebb fajhoz tartozik akkor átgondolja a dolgot
2010. febr. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!