Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha van egy pasim aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy pasim aki nagyon fenn hordja az orrát illetve nagyon irányítós típus azt hogyan lehetne kicsit megváltoztatni jó irányba? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
1 éve és lassan 2 hónapja vagyunk együtt de napról napra rosszabb,elhagyni pedig mégsem akarom mert reményt látok még benne... :/ Azt felejtsétek el hogy leülni és megbeszélni a dolgokat mert nem lehet! Próbáltam már vele elég sokszor de csak hatalmas vita,kiabálás és harag kerekedett ki. Ezt elakarom kerülni. Nem igazán az a személyiség aki végig hallgat és nem fújná a saját verzióját...
2012. jan. 20. 20:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A férfiak nem változnak, hanem felfedik magukat.


De hát látod, hogy te se bírsz letenni arról, hogy megváltoztasd, ő miért tenne le arról, hogy olyan, amilyen? Látod, hogy ez egy tükör helyzet?

2012. jan. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen abban bízok valahogy a lehetetlenben hogy majd ha egyszer talpra tudnak állni anyagilag és nem a párom fogja eltartani az anyját és a kishúgát abból a kevésből amit kap szoc. segélyt,illetve eltud majd mert lesz miből költözni tőlük akkor nem lesz ennyire ingerült és minden vissza megy a régi kerékvágásba vagy is gond mentes napjai lesznek. Ezért tartok még ki mellette mert nem volt ilyen,de tudom miért lett ilyen amilyen most és tudom hogy csak egy normális munkahely kéne neki is,az anyjának is (akinek esze ágába sincs sajnos dolgozni),illetve egy kis erő hogy ott hagyja őket és más nem is kell.
2012. jan. 20. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!