Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy ne az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne az legyen a kifogás, hogy ideges vagyok a pénz miatt?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta nem szexeltünk,3-4 hónapja.Ez kezd számomra igen zavaró lenni. Már kértem szépen, kértem csúnyán, letámadtam, gyengéden is próbálkoztam, de semmi. Mindig a régi kifogás."Ideges vagyok a pénz miatt, és fáradt is vagyok" Ha elkezdem mondani a magamé, akkor jól megsértődik, kiabál velem, és elfordul a fal felé.

Másnap is tök undok. Lassan nem merek próbálkozni sem, mert nem akarok veszekedést.

Viszont mindig tudja, hogy mikor van meg, és akkor akar, mert tudja, hogy azt mondom, hogy épp megjött. Amikkor mondtam, hogy ha annyira akarja, akkor csinálhatju így is, akkor már nem akarta

Van egy kisfiunk is.

Ti mit tennétek a helyemben?

Biztos forrás, hogy nincs másik csaj


2009. máj. 28. 12:27
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

Mondd meg neki,ha ez így fog tovább menni,akkor ne számítson sok dologra.Ez kifogás,hogy stresszel a pénz miatt,de ha mégis igaz,akkor menjen el pszichológushoz,ha nem tudja megoldani,mert ez nem csak a szexuális életetekre fog rámenni,hanem a kapcsolatotokra is,ebben biztos vagyok.Ne kezdeményezz vele szexet,amíg nem rendeződnek a dolgok.


Géb

2009. máj. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem tudom mi a csuda ütött a pasikba!Nálunk is ez van és én is tanácstalan vagyok!Már sok olyan kérdést olvastam ami erről szolt,hogy a pasi nem szeret szexelni.De könyörgök annál élvezetesebb dolog nincs is és nem kell órákig tartania.És nem olyan fárasztó,hogy egy húzosabb nap után ne lehessen megejteni!Próbáltad már szexi fehérnemüvel?Az nálam be szokott válni havonta 1x :P
2009. máj. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

én is voltam igy, csak én pasi vagyok. eleinte minden jól ment, aztán ritkulni kezdtek az együttlétek, és próbálkozhattam bármivel, nem volt kedve a csajnak hozzá. végül odáig fajult a dolog, hogy már szülinapomra szexet kértem, amibe bele is ment, csak amikor oda jutottunk, hogy na akkor végre dugunk, akkor megint nem volt hozzá kedve hirtelen. a kapcsolat utolsó évében már egyáltalán nem volt szex, semmi se. aztán elváltunk.


ha a párod valami miatt nem kivánja a szexet, ott általában nem konkrétan a szexxel van baja, hanem valami más, esetleg lelki ok van a háttérben, vagy itt mutatkozik meg, hogy gond van kapcsolattal.

2009. máj. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hali!Szerintem ez nem kifogás,hiszen egy kis kikapcsolódásra,lazításra,"kisülésre" legjobb a szex.Hát embere válogatja. Én kb. 8 éve vagyok egy lánnyal és talán 3éve már mondhatom elég nehéz 2havonta 1szexre rávenni.Bezzeg eleinte... De mégsem akar szakítani.Hát nem értem a szitut,de egyszer ki kell tűzni a választási pontot.

27F

2009. máj. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A férfiak tényleg elnőiesedtek. Régen az volt, hogy "megbírságolt a rendőr, lecseszett a főnök, de nem baj, este szexelek egyet az asszonnyal" és inkább a nőkre volt jellemző a negatív napi dolgok miatt elutasított testiség. A férfiak meg inkább a szexxel vezették le a napi frusztrációt.

Szerintem azért ne zárd ki a másik nő lehetőségét sem, de az is lehet, hogy betegség áll az egész hátterében, amiatt nem tud és nem akar teljesíteni. Akár egy jóféle prosztatagyulladás is okozhat átmeneti kimaradást.

Üljetek le, beszéljétek meg. Lehet, hogy neki sem kellemes, de ha ahogy mondod "elkezded mondani a magadét" már csak azért sem veled akarja megosztani a baját. Próbálj kedves lenni és megértő. De azt a párodnak is tudnia kell, hogy hosszú távon ez a kapcsolat így nem tesz téged boldoggá.

2009. máj. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
egy próbát megér: amikor alszik kezdd el kényeztetni, hajnaltájt már úgyis kezd keményedni, aztán ha van egy kis hajlandóság akkor mássz rá, ő is rá fog jönni, hogy milyen finomságot hagyott ki egy darabig
2009. máj. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
:S Én már ezt is kipróbáltam, ledobott magáról, hogy még álmos :S Nálunk még idén nem volt semmi. Komolyan mondom, nálunk megfordultak a szerepek. Ő az akinek fáj a feje, aki fáradt, aki álmos, aki mindig ingerült, ha odakerülne a sor. Már nem próbálkozom kb 1 hónapja, mostanában meg azzal jön, hogy biztos van valakim....(hozzáteszem, ő még mindig nem próbálkozik) Én már semmit sem értek....de megfogadtam, nem kezdeményezek, ha a fene fenét eszik se!
2009. máj. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát ahogy itt olvasgatok, öszintén, nagyon együtt tudok veletek érezni, mindenkivel. Nálunk is havi egy (vagy egy se) volt, de ö elkerült vidékre dolgozni. 3 hete nincs itthon, de minden nap beszélünk skypon. És jól fel tudjuk ám húzni egymás agyát. Alig várom, hogy hazajöjjön. :)

Remélem, ezzel most megoldódnak az efféle problémáink.

Jobban kívánjuk most egymást, mint valaha is!

Remélem, ebböl eröt tudtok meríteni...

2009. máj. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!