Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnátok ilyen vékony lánnyal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok ilyen vékony lánnyal? Nektek bejön, vagy inkább a "van rajta mit fogni"-kat választanátok? (KÉPEK)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

Én is ilyesmi vékony vagyok.(alkatilag, sajnos nem tudok rajta változtatni bármennyit eszek:/)


2012. jan. 22. 20:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 anonim ***** válasza:
100%
szedjél fel izmot, ha nem tetszel magadnak! énis azt csinálom, énis olyan vagyok mint te csak fiúban. hidd el egy vékony fiú gázabb mint egy vékony lány. :D egyébként nekem tök mindegy a lány testalkata ha az arca szép
2012. jan. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/72 anonim ***** válasza:
90%
Nyugi, az idő megoldja majd! Pl. terhesség, de az is lehet, h te pont a szerelemtől hízol:) Én épp az ellenkezője vagyok, mikor szerelmes vagyok, akkor fogyok, mert nem érdekel a kaja akkor, és ha bánatom van, akkor zabálok:) Remélem, nem adod fel a reményt!:D Csak mert volt, aki beszólt... gondolj bele, a duciknak mennyit szólnak be?
2012. jan. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/72 anonim ***** válasza:
100%

16 vagy???


akkor még nincs miért aggódnod.. fejlődésben vagy még..de egy kis sport nem ártana aerobic vagy biciklizés is jó lenne kezdetnek

2012. jan. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/72 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik
2012. jan. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/72 A kérdező kommentje:
Sportolok is:) Atlétikára járok
2012. jan. 22. 20:37
 16/72 anonim ***** válasza:

Még pár kiló és jó lesz.


OFF: A kőzépső képen levőt én is meg tudom csinálni, de úgy, hogy elérem az ujjammal a másik csuklómat.Plusz még olyat is tudok, hogy a kisujjamat olyan 160-170°-al visszahajlítom a többi ujjamat csak 120-130°-al.( nem volt még eltörve

2012. jan. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/72 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően én is a "van rajta mit fogni"-ra szavazok, de volt már, hogy ilyen vékony lányba lettem fülig szerelmes egyetlen szempillantásától :D
2012. jan. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/72 A kérdező kommentje:
Egyébként mindenkinek ment a zöld, köszi a válaszokat!
2012. jan. 22. 20:48
 19/72 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vékony vagyok (lány), csak 22 éves:) Semmit nem lehet tenni ellene, már minden létező dolgot kipróbáltam. Engem is leanorexiásoznak sokszor meg kapom a bunkó beszólásokat néha, de már nem érdekel:) Sok fiúnak tetszem, a párom pedig kifejezetten szereti hogy ilyen vagyok. Szóval ne érdekeljen ki mit mond, akinek ez fontos, az felszínes és üres lelkileg!
2012. jan. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/72 anonim ***** válasza:
Az utolsó az túlzás, de a többi jöhet ha minden rendben van vele!!! :)
2012. jan. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!