Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnátok ilyen vékony lánnyal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok ilyen vékony lánnyal? Nektek bejön, vagy inkább a "van rajta mit fogni"-kat választanátok? (KÉPEK)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

Én is ilyesmi vékony vagyok.(alkatilag, sajnos nem tudok rajta változtatni bármennyit eszek:/)


2012. jan. 22. 20:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok,és a van mit fogni rajtam kategória.Én is sportolok,de ha nem eszem annyit amennyit a szervezetem kíván,rosszul leszek.És lassú az anyagcserém.Én inkább szánakozó tekinteteket szoktam kapni,meg a családom is lekövérez,aztán mondják hogy csak poénkodnak.Kösz,jó vicc.Mindegy a lényeg hogy mindig is ez az alkat lesz a nyerő,anyukám is ilyen,odavannak érte a pasik.Ez a nőies alkat,ezen áll a legjobban a ruha,ez az igazi törékeny nő típus.Úgyhogy megnyugodhatsz,nem hiszem hogy van emberi lény,aki ne járna Veled,csinos lehetsz:)
2012. febr. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/72 anonim ***** válasza:
Ez szép volt #41es! :')
2012. febr. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/72 anonim ***** válasza:
53%

Legyen mit fogni rajta. Divattervezőként volt dolgom hasonló csajokkal és őszintén: nem szép látvány meztelenül.(De sajnos ez az "előírás" -.-)

A "kellemes" homokóra alkat sztem jobb bármelyik alkatnál.

pl: 50 kg, 160 cm magas, kb 90cm-es csípő- és mellbőség, derék kb 70, lapos hassal nem rossz. (csak egy pl arány)

és a karcsúsított fölsők kiemelik a mellet és a feneket, egy magassarkú megnyújtja a lábai hosszának látványát.

2012. febr. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/72 asdface ***** válasza:

Nem tudni tetszenél-e,de ha kifogásaim lennének,akkor nem az alkatod miatt lennél lekoptatva. Van akinek jól áll ez is és láttam már husosabb lányokat is,akiknek kifejezetten jól állt az.

Ha nekem lenne lehetőségem a válogatásra,akkor a kettő közötti kategóriát választanám.

24/f

2012. febr. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/72 anonim ***** válasza:
34%

Nekem a ducibb lányok jönnek be. Azok, akiknek van súlyfelesleg - persze csak módjával - a hasukon, combjukon meg a popójukon. A vékony csajok nem tetszenek. Ha fogpiszkáló kell, akkor benyúlok a konyhaszekrénybe és kiveszek egyet. A harmadik képen a csaj meg egyenesen úgy néz ki, mint egy röntgenlelet.


24/F

2012. febr. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/72 anonim ***** válasza:
100%

20:43: Válogasd meg a szavad ember. Mi sem mondjuk azt, hogy ha zsírdisznót akarok, megyek a henteshez...


Kultúráltan kéne megnyilvánulni. Attól, hogy nem tetszik a másik, még nem ő a köcsög.



21F

2012. febr. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/72 anonim ***** válasza:
#46 jól mondtad... És köszönöm,mert én is „fogpiszkáló” vagyok és ndm tudok ellene semmit teni.. :)
2012. febr. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/72 anonim ***** válasza:
100%

Inkább vékony lány, mint túlsúlyos.


Én imádom a vékony lányokat! :)


Ha gondolod írj és ismerkedjünk!

2012. márc. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/72 anonim ***** válasza:

02-26 21:16


Akkor neked is szól az ajánlatom! :)


Nem is kell tenned, édes, úgy a jó, amíg vékony vagy és egészséges, nem pedig túlsúlyos. Imádom a vékony lányokat. :)

2012. márc. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/72 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Kicsit megnyugtattatok:D
2012. márc. 13. 19:10
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!