Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnátok ilyen vékony lánnyal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok ilyen vékony lánnyal? Nektek bejön, vagy inkább a "van rajta mit fogni"-kat választanátok? (KÉPEK)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

Én is ilyesmi vékony vagyok.(alkatilag, sajnos nem tudok rajta változtatni bármennyit eszek:/)


2012. jan. 22. 20:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 anonim ***** válasza:

Lehet hogy elavultnak tűnik amit mondok vagy hülyeségnek, de szerintem nagy ívbem sz*rd le hogyan nézel ki 45 vagy 90 kg tök mindegy, csak érezd jól magad és ne aggódj a tested miatt egy ember biztos van akit neked találtak ki és őneki jó leszel ahogy vayg meg még pár100 pasinak :D

NYUGI! Csak lazán

2012. ápr. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/72 Hanariko ***** válasza:

az utolsó kép kicsit bizarr, a második nem jön be nekem (hiba) az elsőn pedig nem sokat látok, de ettől függetlenül: átérzema helyzeted én is vékony vagyok nagyon pedig már 18 éve hízókúrán vagyok XD ne aggódj, lesz aki így szeret:)


18/L

2012. máj. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/72 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyen nőket nagyon gusztustalannak tartom és nem igazán értem,hogy mi tetszik a pasiknak rajtuk?!Elől deszka hátul léc :):(
2012. máj. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/72 anonim ***** válasza:
Utolsó, te gondolom egy túlsúlyos hölgyemény lehetsz:D A háj nem gusztustalan ugye?:D Szánalom h másokat oltogatsz...
2012. máj. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/72 Hanariko ***** válasza:

nem tudom az utolsó előtti (szóval előttem kettővel) az pontosan kinek szólt, de azért elmondanám h nem vagyok az elöl deszka hátul léc típus. És nem dicsekvés de a súlyom hogy képest elég szép melleim vannak... szóval...


egyébként meg aki olyannak születik, hogy nem nagy (vagy nem is közepes neki) hanem ahogy fogalmazni szokták "mint egy szúnyogcsípés" a melle, az mit csináljon? örökre mondjon le biztos a férfiakról, mert így született. pff...

2012. máj. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/72 anonim ***** válasza:
64-es nem vagyok túlsúlyos 57 kg-ot nem nevezném túlsúlynak
2012. máj. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/72 Hanariko ***** válasza:
de akkor miért kell leundorítózni meg nem is tom milyen jelzővel illetni azokat akik így születnek (kicsi vagy tul.képp semmi mellel) vagy akik genetikailag vékonynak születtek? (és kiemelném, hogy ezzel nem vettem magamra, mert mint írtam van mellem, egyszerűen csak kiakaszt ez a dolog)
2012. máj. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/72 anonim ***** válasza:
ne félj, nekem pl. kimondottan a vékony lányok jönnek be csak :)
2012. máj. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/72 anonim ***** válasza:
A harmadik képen miért kellett egy szerencsétlen rákos beteggel megmutatni a soványságot?? Ja hogy az nem rákos? Pedig úgy néz ki,szerintem kotvány.
2012. máj. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/72 A kérdező kommentje:
azért raktam be azt a képet, mert nekem is kilátszik a lapockám :((
2012. máj. 26. 22:06
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!