Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnátok ilyen vékony lánnyal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok ilyen vékony lánnyal? Nektek bejön, vagy inkább a "van rajta mit fogni"-kat választanátok? (KÉPEK)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

Én is ilyesmi vékony vagyok.(alkatilag, sajnos nem tudok rajta változtatni bármennyit eszek:/)


2012. jan. 22. 20:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 anonim ***** válasza:

Ohó, mit nem adnék egy ilyenért! A vékony lányok a legszexibbek, imádom őket :)) És ezek szerint akkor téged is! <3


Persze az anorexia már más kérdés, a túl vékonyság nem jó...

27f


Amúgy hány éves vagy?

2012. jan. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/72 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten tetszenek az ilyen lányok...
2012. jan. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/72 A kérdező kommentje:

Látom megoszlanak a vélemények, de azért örülök,hogy vannak akiknek az ilyen lányok is bejönnek:)

16 vagyok.

2012. jan. 22. 21:22
 24/72 anonim ***** válasza:
én mindenféle nőtipusban láttam már szépet, pedig válogatós is vagyok :)
2012. jan. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/72 anonim ***** válasza:
36%

Hát ha tényleg ilyen vagy az elég gáz.

Egyél többet,kalóriadús kajákat.

Főleg az utolsó képen aki van az már szerintem beteg.

[link]

2012. jan. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/72 anonim ***** válasza:
Az utolsó hozzászólásban van egy link. Én annál a nőnél pár kilóval kevesebb vagyok, szóval van eléggé kerek fenekem és jó nagy melleim, a párom imádja. Mindig azt mondja, hogy így látott meg, így tetszettem meg neki, ezért így tart vonzónak. Ő pl. nem szereti a vékony nőket és folyton fogdossa rajtam a husit, nagyon élvezi. Ennek ellenére folyamatosan fogyózom, néha egész vékonyra sikerül is lefogynom, de sajna imádok enni :-(
2012. jan. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/72 anonim ***** válasza:
74%

Minden vékony lánynak üzenem, hogy ők a legjobbak!


Imádlak titeket! <3


De tényleg inkább vékony legyél, mint túlsúlyos, én is vékony vagyok amúgy meg és így érzem jól magam.


Sokan irigykednek mások meg csesztetnek, hogy biztos nem eszem eleget, pedig nem azért van, de a sok tudatlan ember nem érti meg, hogy vannak olyan gyorsanyagcseréjű, hízásra nem hajlamos emberek, mint én és ti lányok.


22/F

2012. jan. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/72 anonim ***** válasza:

Normális kép nincs? Amiket linkeltél pont full előnytelenül vannak a lányok.

Amúgy: http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes..

2012. jan. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/72 anonim ***** válasza:

Bár én kicsivel fiatalabb vagyok:

Én is vékony fajta vagyok, heti 5x van edzésen és eleget eszem mégis...

de nekem is roszul szokott esni ha le anorexiáznak.. Főleg hogy rengeteget nassolok :D

2012. jan. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/72 anonim ***** válasza:
Amúgy igen, elég rossz, mikor az embert le 'anorexiázzák', olyan, mintha egy kövér csajnak mondanád, hogy dagadt, csak ők ezt nem fogják fel.
2012. jan. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!