Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnátok ilyen vékony lánnyal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok ilyen vékony lánnyal? Nektek bejön, vagy inkább a "van rajta mit fogni"-kat választanátok? (KÉPEK)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

Én is ilyesmi vékony vagyok.(alkatilag, sajnos nem tudok rajta változtatni bármennyit eszek:/)


2012. jan. 22. 20:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 anonim ***** válasza:
# 49 nem is tervezem :DD köszi
2012. márc. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/72 Gici válasza:
Nekem kifejezetten azok jönek be akiken van mit fogni nem dagadt,de nem sovány:D
2012. márc. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/72 Bibykee válasza:

bár lány vagyok,mégis amint láttam irta is valaki,hogy hiába eszik nem tud hízni...nos sajnos én is ebben a helyzetben vagyok.:( bár a pasikkal nem volt gond ezzel kapcsolatban.

de sajnos abba nem gondolnak bele a srácok,hogy van aki ehet akármennyit nem hízik.szóval sokat sértegettek régebben ezzel kapcsolatban,de rájöttem,hogy pont olyan piszkál aki nálam csak teltebb(ha érted a teltséget).remélem néha felnőnek a férfiak is és észre veszik hogy minden külső más embert takar,és lehetsz vékony vagy duci,attol lehet szeretni!!!ja!ami még talán jól jöhet,a vékony lányok mehetnek modellnek és egy halom pénzt kereshetnek xd

2012. márc. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/72 anonim ***** válasza:
én belegondolok, sőt tudom is milyen (utolsó) :D én is ilyen vagyok csak fiúban... 184cm-60kg :D
2012. márc. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/72 anonim válasza:
Én is kb igy nézek ki 1,62 cm-vel...Énsem tudok hizni..Van akinek tetszem,van akinek nem..de én elfogadtam magam.Nem tudok hizni,igy nem is gyötröm magam.Szerintem igy is szép vagy.Irj rám privibe.
2012. ápr. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/72 anonim ***** válasza:

Nem szep attol aki csufol.

En sem vagyok valami ..ugymond.van mit rajta fogni, de azert sovany sem.

Szerintem fogadd el magad amilyen vagy...

Mindenki olyan amilyen.

Akinek pedig nem tetszik...hat ne nezzen rad. ENNYI.

Biztos szep vagy...ne figyelj az olyan megjegyzesekre, hogy,,anorekszias,, Legyel magaddal megelegedve.

2012. ápr. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/72 anonim ***** válasza:
szerintem teljesen jó, nekem tetszik ez az alak. :)
2012. ápr. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/72 anonim ***** válasza:
Szerintem a 2. Kép még nem olyan gebe. Jobb, mintha marha dagadt lennél, hidd el nekem. Hogy miért? Mert a dagadt lányok szeretnének nagyon vékonyak lenni, de a nagyon vékony csajok max karcsúak akarnak lenni, de nem dagadtak.
2012. ápr. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/72 anonim ***** válasza:
Vicclesz, te vagy a zsánerem :) 21/F
2012. ápr. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/72 anonim ***** válasza:

ennek is megvan a maga varázsa sztem!

f18

2012. ápr. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!